Finansbank EFT Saatleri

Finansbank EFT İşlemi
Günümüz bankacılık teknolojisini oldukça verimli kullanan bankalar arasında adını altın harfler ile yazdıran bir bankadır. Gerek kredi ve kredi kartı gibi hizmetlerde yapmış olduğu kampanyaları, gerek kaliteli hizmeti insanları finans bankası ile ortak çalışmaya yöneltiyor. Bankanın sunmuş olduğu bu hizmetlerin yanı sıra, müşterilerinin hesapları arasında anında para transfer EFT (Elektronil fon transferi) hizmeti, kalite ve hızlılık bakımından oldukça dikkat çekici bir özelliğe sahiptir. Finansbank EFT saatleri—- içerisinde bankanın bir çok hizmet noktasından (Şube, mobil ve İnternet şubeleri, çağrı merkezi/telefon bankacılığı, enpara.com, ATM) bu hizmeti alabilirsiniz. Banka tarafından Eft işlemlerinde belirli bir ücret talep edilmektedir. Finansbank EFT Ücreti hizmet alınan nokta ve saate göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bu işlemi banka müşterisi Finansbank EFT saati içerisinde gerçekleştirmesi gerekmekte, belli bir saatten sonra ücret değişmektedir.

Finansbank EFT Saati
Hesaplarınız arasında yukarıda belirmiş olduğumuz hizmet noktaları ile anında eft işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank EFT Saati genel noktalar da bankanın mesai saati başlangıcı sonrası 09:00 ile 17:15 saatleri arası işlem görmektedir. Mobil ve İnternet Şubesi EFT saati 16:01 ile 17:15 arası yapılan işlemler için “geç eft ücreti” talep edilmektedir. Çağrı merkezi/telefon bankacılığı hizmeti kullanılarak 16:01 ile 17:00 saatleri aralığında yapılan anlık eft işlemi de “geç eft ücreti” uygulamasına tabidir. Finans bankası elektronik fon transferi ücretlerini yukarıda belirtmiş olduğumuz sayfamızdan inceleyebilir, bu tür işlemlerinizi kafanızda bir soru işareti kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.
Yukarıda belirtmiş olduğumuz Finansbank EFT Saatleri hakkında banka değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Güncel işlem sırasında genel bilgiyi almış olduğunuz hizmet noktaları verebilmektedir. Finans bankası elektronik fon transferi işlem saati ile ilgili aradığınızı bulamadıysanız lütfen aşağıdaki yorum butonu yardımı ile uzmanlarımıza sorularınızı yöneltin ve size yardımcı olmalarını sağlayınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.