QNB Finansbank Bayram Kredisi

Bayram ihtiyaçlarını karşılamak ve tüm bunları 3 ay ertelemeli yapmak isteyenler için en uygun kredi Finansbank Bayram Kredisi!

Çok uygun taksitler ile bayrama özel 3 ay ertelemeli İhtiyaç kredisine başvuru yapmak için hemen T.C. kimlik numaranızı 5030’a gönderin! Fırsatlardan yararlanma şansına sahip olun!

Finansbank müşterileri İnternet ya da Cep şubesini kullanarak İhtiyaç kredisine başvuru yapar ve onay alırsa, kredilerini anında kullanmaya başlayabiliyor.

Bankanın sunmuş olduğu İhtiyaç kredisi faiz oranları müşterilerin özeline göre değişebiliyor. Ayrıca örnek maliyet tablosu aşağıda belirtilmiştir.

Finansbank-Bayram-Kredisi

QNB Finansbank Bayrama Özel Avantajlar

Finansbank müşterileri İnternet ya da Cep şubesini kullanarak anında online İhtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor.

  • T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz durumunda ön başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz taktirde Finansbank şubeleri ya da resmi İnternet sayfası aracılığı ile “Başvur” butonuna tıklayıp anında başvuru yapabilirsiniz.
  • Ön başvuru sonucu olumlu gerçekleşen kişiler; Finansbank şubelerine giderek kesin başvurularını tamamlama imkanına sahip olacaktır.
Başvuru SMS tutarı, KDV ve ÖİV dahil olacak şekilde; Vodafone, Turkcell ve Avea aboneleri için 0,65 TL olarak belirlenmiştir. Avea ve Vodafon şirketleri; kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelebilecek değişiklikleri saklı tutmaktadır. SMS sonuçları ön onay olarak kabul görecektir. Bank; tahsis edilecek olan Kredi tutarının, müşteri özelinde değişkenlik göstereceğini açıklamıştır.

Kampanya Katılım Evrakları

  • Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı ya da noter tasdikli sureti),
  • Adres Belgesi (Bu belge adres kayıt sistemi’nde adres bilgisi güncel olmayanlar; son 3 ay içinde düzenlenmiş doğalgaz, elektrik, su, sabit telefon, cep telefonu hattı faturalarından biri olmaktadır.)
  • Gelir Belgesi (Gelir belgesiz limit ile ön onay alınamaması gibi bir durumda gerekli olacaktır)

“Findeks kredi skoru” adlı kategorimizi ziyaret ederek, kredi notu ya da puanı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hemen skorunuzu sorgulamak için burayı inceleyiniz.

Adı geçen “Finansbank Bayram Kredisi” 2016 yılı Şeker ya da Ramazan Bayramı kampanyası olarak yayımlamış bulunuyoruz. Sayfada belirtilen tüm kampanya, şart ve koşulları Finansbank resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. Finansbank kampanyayı durdurma ya da faiz, taksit, şart ve koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Başvuru esnasında daha fazla bilgiye ulaşacak ya da şubelere, QNB Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.