Fibabanka Kredi Kartı Limitini Arttırmak

Fibabanka, Fiba grup bünyesinde Türkiye’de bankacılık hizmetleri veren bir banka’dır. Bir grup şirketi bünyesinde faaliyet vermesi, bankanın gücüne güç katmaktadır. Oldukça eğitimli, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan banka, ileri bankacılık teknoloji hizmet alanlarının neredeyse hepsine sahiptir. “Fibabanka kredi kartı limiti arttırma” hakkında bilgi vermeden önce bankayı kısaca bir tanıyalım.

Özellikle kredi kartı hizmetine yönelik oluşturduğu kaliteli hizmet anlayışı müşterilerini oldukça memnun etmektedir. Son dönemde Fibabanka ismini sanal ve reel ortam da oldukça sık duymaktayız. Özellikle internet üzerinden yapılan yorumlara bakarak, memnun kalmış bireylerin önerileri ile karşılaşabilirsiniz. Sunmuş olduğu kredi ve banka kartı hizmetlerine ek olarak, uygulamış olduğu kampanyalara da banka şubelerinden göz atabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla uzatmadan hemen konumuza geçelim.

Fibabanka Kart Limitini Nasıl Arttırabilirim?

Fibabanka tarafından hizmet aldığınız kredi kartı limitini arttırmak için bir kaç yöntem vardır. Bu yöntemler hakkında kısa bilgileri sunalım.

Şubeden kart limitini arttırma

Fibabanka şubelerine giderek “kredi kartı limitimi arttırmak istiyorum” demeniz yeterli olacaktır. Müşteri temsilcisine vermiş olduğunuz bu beyan sonrası, en kısa süre içerisinde durum değerlendirmesi yapılacaktır. Durumunuz uygun bulunması halinde, kredi kartınızın limiti arttırılacaktır.

Kartlara başvuru

İnternet şubesinden kart limitini arttırmak

Fibabanka İnternet şubesine giriş yaparak, kart limitini arttırma menüsü üzerinden devam edebilirsiniz. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra “düzenli limit arttırım talebi” bile yapabilirsiniz. Böylece kartınızın limiti, daha sonra uygun görüldüğü şekilde, sizin onayınıza sunularak arttırılacaktır.

Başvuru sonucunu öğrenme

ATM (bankamatik) cihazlarından başvuru

Bankanın en yakın ATM cihazına ulaşarak, kartların limiti için düzenli arttırma talimatı verilebilir. Banka şubeleri veya İnternet bankacılığı adresi daha hızlı ve kolay bir yöntem olabilir. Dilerseniz hemen şubeye ya da İnternet adresine giriş yaparak, bu yöntemi daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fibabanka çağrı merkezi

Müşteri hizmetleri üzerinden arttırım başvurusu

Fibabanka çağrı merkezini arayıp “kredi kartımın limitini nasıl artırabilirim?” gibi bir soru sorabilirsiniz. Müşteri temsilcisi bu talebiniz doğrultunda, size en hızlı ve kaliteli hizmeti verecektir. Fiba grup bünyesinde faaliyet gösteren banka personelleri, oldukça kaliteli ve hızlı bir hizmet anlayışına sahiptir. Bu nedenle oldukça hızlı bir şekilde kartın limitini arttırmak için destek sunulacaktır.

Resmi adresine ulaşmak isteyenler lütfen bknz. Unutmayın! Aklınıza takılan tüm soruları, alt kısımdan bizlere iletebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.