Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu

1 Skor2 Skor3 Skor4 Skor5 Skor (Bu yazıma oy verir misiniz?)
Loading...

Fibabanka Kredi Kartı

Fibabanka fiba grup bünyesinde geliştirmiş olduğu bankacılık hizmet anlayışını kredi ve kredi kartı gibi hizmetlerin de, göstermiş olduğu kampanya ve avantajlı seçenekler ile göstermektedir. Banka tarafından müşterilerin kullanımına sunulan “Fibabanka kredi kartı” , hem yurt içi hem yurt dışı alışveriş hizmetleri için geçerli ve milyonlarca iş yerinderde rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz bir kredi kartı özelliği taşımaktadır. Şimdi Fibabanka kredi kartına başvuru gerçekleştirin, anında bankanın sunmuş olduğu tüm hizmetlerden yararlanma şansını yakalayın.

Başvuru süreci olumlu geçer ve karta sahip olursanız, yurt içi ve yurt dışın’da bu kredi kartı ile nakit para çekme imkanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Fibabanka kredi kartı özellikleri arasında en dikkat çeken ise, kart hizmet bedeli olmamasıdır. Yani Fibabanka kredi kartı hizmet bedeli ödemek zorunda kalmıyor, hatta birden fazla kişiye kredi kartınız ile ek kart çıkarma şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca birden fazla kredi kartı ile yapabileceğiniz tüm işlemleri, Fibabanka kart limiti yükseltme işlemi uygulayarak bu kart ile yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları, çok avantajlı ödeme koşulları ile hemen bir kart sahibi olabilirsiniz. Fibabanka kredi kart başvurusu nereden yapılır? Bu tür sorularınız için, sizlere hemen detaylı olarak açıklama yapalım.

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi her hangi bir kart ücreti “yıllık kart aidatı” gibi ödemeler alınmayacağını bildiren banka, birden fazla kişiye ek kart çıkarma taleplerini de değerlendirmektedir. Fibabanka kredi kart başvurusunu hemen gerçekleştirmek için, Türkiye’de bulunan tüm Fibabanka şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca 444 8 888 numaralı Fibabanka telefon bankacılığı hizmet numarası ile bilgi alabilirsiniz. Fibabanka İnternet şubesi kredi kartı başvurusu için, yalnızca bankanın şubelerinin bulunduğu şehirlerde ki başvurular kabul edilmektedir. İçerikte adı geçen “Fibabanka kredi kartına başvurmak“, konusu hakkında aradığınız bilgiye ulaşamadığınızı düşünüyorsanız, lütfen yıldız oranları ile oylama yapınız. Uzmanlarımız en kısa sürede konu hakkında gerekli bilgi yenileme uygulaması yapacaktır. Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu hakkında bilgiler sunmaya çalıştık.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir