Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu için Yapılması Gerekenler

Fiba grup bünyesinde faaliyet göstere Fibabanka, kredi ve kredi kartı hizmetlerini son sürat devam ettiriyor! Dilerseniz hemen “Fibabanka kredi katı başvurusu” yapabilir, bu kartlarla dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. Üstelik bankanın sunmuş olduğu kampanyalar ve avantajlı sürprizlerden yararlanabilirsiniz. Aşağıda verilen başvuru bilgilerini kullanarak, hemen bir banka kartına sahip olabilirsiniz.

Başvuru süreci olumlu geçer ve bir kredi kartına sahip olursanız, yurt içi ve yurt dışında bu kredi kartı ile bir çok işlemi aynı anda yapabilirsiniz. Ayrıca Fibabanka kredi kartı özellikleri arasında en çok dikkat çeken husus ise kart hizmet bedeli olmaması’dır. Yani Fibabanka kredi kartı hizmet bedeli ödemek zorunda kalmıyor hatta birden fazla kişiye, kredi kartınız ile ek kart çıkarma şansına sahip oluyorsunuz. Ayrıca bu bankadan almış olduğunuz kart için direkt olarak limit arttırma işlemi yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve çok avantajlı ödeme koşulları sizleri bekliyor! Dilerseniz hemen başvurmak için yapılması gerekenlere geçelim.

Fibabanka Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belirtmiş olduğumuz gibi dilediğiniz an kart başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik birden fazla başvuru noktası ve yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında dilediğinizi kullanabilirsiniz. Bu başvuru noktaları şu şekildedir;

  1. Fibabanka şubeleri,
  2. İnternet bankacılığı şubesi,
  3. ATM (Bankamatik) cihazları,
  4. Mobil uygulaması,
  5. Telefon bankacılığı (müşteri hizmetleri, çağrı merkezi),
  6. Mobil başvuru noktaları…

Yukarıda belirtmiş olduğumuz başvuru noktalarından herhangi birini kullanarak, hemen bir kredi kartına sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bankanın çağrı merkezine ulaşım sağlayıp, kendinizin aranmasını talep edebilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayıp, bankanın telefon numarasını hemen öğrenebilirsiniz.

Ayrıca buradan Fibabanka internet sitesine giriş yaparak, başvurma menüsü yönergelerini izleyebilirsiniz. İsterseniz daha sonra aranmak için bireysel cep telefonu numarası bırakabilirsiniz. Ayrıca başvurular için gerekli olan T.C. kimlik numarasından ötesi değil! Yani karşımızda çok kısa bir zaman alan ve kolay bir teknik var.

Fibabanka kredi kartına başvurmak için yapılması gerekenler hakkında daha fazla bilgi almak için alt kısma yorum bırakabilirsiniz. Yorum kısmına yazmış olduğunuz sorulara, en kısa süre içerisinde yanıt vermeye çalışıyoruz. Dilerseniz bankanın resmi web sayfasına giriş yaparak, şubelerini ziyaret ederek veya telefon numarasını arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredi banka resmi web sayfası, Fibabanka ile herhangi bir iş ortaklığına sahip değildir. Bu nedenle başvurularınızı bize değil, bankanın resmi kanalları üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.