Fibabanka Konut Kredisi Güzel Evim Kampanyası

Fibabanka güzel evim konut kredisi kampanyası ev sahibi yapıyor! Fibabanka tarafından ev almak isteyenlere özel düzenlenen konut kredisi, özel avantajları beraberinde getiriyor. Kampanya özellikleri ve şartları aşağıda belirtilmiştir.

Fibabanka Konut Kredisi Özellikleri

Fibabanka tarafindan düzenlenen avantajlı konut kredisi ile on yıla varan vadeli kredi kullanabilirsiniz. Evet! yanlış duymadınız. Tam 10 yıl boyunca düşük taksitler ödeyerek sizde bir ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu kampanya için kredi tahsis ücreti sadece %0,50 olarak belirlenmiştir.

guzel evim konut kredisi

Fibabanka bonus kredi kartı ücretsiz!

Güzel evim kampanyasından yararlanan banka müşterileri için özel şartlar ve avantajlar sunuluyor. Fibabanka bonus kredi kartı, güzel evim kampanyasından yararlananlar için ilk yıl ücretsizdir. Güzel evim konut kredisi faiz oranı, alınan para miktarına ve yapılan vade oranına göre değişiklik gösterir.

Fibabanka Konut Kredisi Faiz Oranları

Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler için oranlar aslında güzel görünüyor. 100.000 liralık bir hizmet alır ve bunu 60 ay vadeli olarak öderseniz, geri ödemesini yaparken uygulanacak faiz oranı %1.19 olacaktır. 150.000 TL. Kredi alarak bunun vade sayısını 120 ay olarak belirlerseniz, ödeyeceğiniz faiz oranı ise %1.29 olacaktır.

  • Bu ürünler için ödeyeceğiniz “kredi tahsis ücreti” ise yüzbin lira için 500 lira olurken, yüzelli bin lira için ise 750 tl. olacaktır.
  • Bu hizmeti kullananlar için senelik hayat sigortası yapılıyor. 60 ay 100.000 tl. için talep edilecek hayat sigortasi ücreti bin ikiyüz küsür lira olacaktır. 120 aylık 150.000 liralık hizmet için ise bin beşyüz küsür olacaktır.

Kısacası bu hizmet için talep edilecek ücretler toplamı şu şekildedir; ilk seçenek yani 100.000 lira, 60 ay vade için 2.715 civarı bir ücret alınacaktır. Diğer seçenek için ise 3.310 küsür civarı olacaktır. Bu rakamlar üç lira, beş lira oynayabilir. Bu nedenle başvuru esnasında teyit etmeniz önemli olacaktır.

Kredi faiz oranları sabit kalmaktadır. Yani herhangi bir şekilde değişiklik göstermiyor. Bu husus ise oldukça dikkat çekici ve önemlidir. Daha sonraları taksit miktarı veya vade süresi fazlalaşmaz. Bütçenize uygun ödeme koşullarını seçme hakkı sunulmaktadır. Ayrıca neredeyse tüm finans kuruluşlarının yaptığı gibi konut ipotek altına alınmaktadır.

fibabanka konut kredisi

Konut Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Güzel evim konut kredi kampanyasına başvuru yapmak çok kolay. En yakın Fibabanka şubesine başvuru yapabileceğiniz gibi İnternet üzerinden de başvuru yapılabiliyor. Buraya tıklayıp başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru formunu doldurduktan sonra en yakın zamanda bilgilendirme alacaksınız. Fibabanka konut kredisi kampanyası için kefil talep etme hakkına sahiptir. Lütfen bu tür durumları iyi değerlendirin ve başvurunuzu ona göre yapınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.