Fibabanka Havale Ücretleri

Fibabanka Havale Ücreti
Fibabank 2010 yılından bu yana müşterilerine vermiş olduğu ileri teknolojik hizmet sayesinde, gün geçtikçe büyüme potansiyelini arttıran bir banka özelliğini taşımaktadır. Banka müşterilerine vermiş olduğu hizmetler ile oldukça hızlı ve kolay bankacılık işlemleri sunmaktadır. Fiba grup bünyesinde varlığını sürdürmesi oldukça geniş kapsamlı bir hizmet ağının en kaliteli temeli olmaktadır. Bankanın vermiş olduğu hizmetler arasındaki EFT (elektronik fon transferi) işlem ücretleri ve saatleri hakkında sizleri daha önceden aydınlatmıştık. Havale işleminde, EFT işlemi gibi çok kısıtlı bir zaman dilimi bulunmamaktadır. Şimdiki konumuz ise Fibabanka Havale Ücretleri. Bu konumuzda sizlere bankanın bu hizmeti ile müşterilerinden talep ettiği giden havale ücretlerini sırası ile belirteceğiz.

Fibabanka Havale Ücretleri
Bankadaki hesaplarınız arasında kolay ve anında para transferi yapma olanağı tanıyan fibabanka, bu hizmeti karşılığı diğer bankalara nazaran daha düşük bir ücret talep etmektedir. Hatta vereceğimiz Fibabanka Havale Ücretleri listesine dikkat ederseniz, bir çok noktasında bu ücreti talep bile etmediğini göreceksiniz. Öncelikle Fibabanka telefon bankacılığı giden havale işlemlerinde ücret talep etmediğini bilmenizi isteriz. Ayrıca İnternet şubesi havale ücreti, yapmış olduğunuz giden havaleler de talep edilmemektedir. Yalnız şubeden yapacağınız giden havale ücretleri için ödemeniz gereken ücret 10.00 Türk lirasıdır. Giden havale işlemleri çok hızlı ve kolay bir işlemdir. Bankadaki hesaplarınız arasında yapmış olduğunuz para transfer işlemleri, Fibabanka da oldukça masrafsız, hızlı ve kolay bir işlemdir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Fibabanka Havale Ücretleri hakkında bankanın değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bankanın belirlemiş olduğu ücret ve oranlar kendi belirlemiş olduğu rakamlardır. Yapacağınız işlemleri, işlem sırasında mutlaka dikkatlice takip ediniz. İşlem sırasında yardımcı faktörler etkili olacaktır.
Kredibanka.org ailesi olarak bu sayfamızda sağlamış olduğumuz hizmet bilgileri arasında aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız, lütfen aşağıdaki yorum butonu yardımı ile uzmanlarımıza sorularınızı detaylı olarak belirtiniz. Uzman ekibimiz sizlere araştırmaları sonucundaki geçerli bilgileri vermekten mutluluk duyacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.