Fibabanka EFT Ücretleri

Fibabanka EFT İşlem Ücretleri

Fiba grup bünyesine dahil olduktan sonra 2013 yılında ardı, ardına açmış olduğu şubeleri ile büyük bir banka olma yolunda hızlı adımlar atan Fibabank, geliştirilmiş bankacılık teknolojisi sayesinde müşterilerine hızlı ve kolay hizmet alma keyfini yaşatıyor. Bankanın müşterilerine sağladığı EFT (elektronik fon transferi) hizmeti, oldukça hızlı ve ekonomik yönden makul seviyelerde. EFT işlem hizmeti almadan önce bilmeniz gereken bazı hususlara dikkat çekmek istiyoruz. Neredeyse tüm bankalar eft işlemlerinde, hizmet bedeli talep etmektedir. Fibabanka EFT Ücretleri konusunda son derece insaflı davranmış gibi görünüyor. Bankanın diğer bankalara nazaran talep ettiği hizmet bedeli daha düşük olduğu gözden kaçmamaktadır. Ayrıca Fibabanka EFT Saatleri dışında yapmış olduğunuz tüm işlemlerde farklı ücretler talep etme hakkına sahiptir. Zaman sınırlamaları hakkında bilgi almanızı öneririz.

 

Fibabanka EFT Ücretleri

Bankadan yapacağınız eft işlemleri, hizmet alınan noktaya göre farklılık göstermektedir. Örneğin banka müşterilerinin en çok hoşuna giden muhtemelen, “Fibabanka İnternet şubesi EFT ücreti” talep edilmemiş olmasıdır. Evet yanlış duymadınız Fibabanka EFT Ücreti İnternet üzerinden yapılan işlemler için talep edilmemektedir. Banka şubesinden alacağınız eft hizmet bedeli ise; asgari tutarı 15.00 lira olurken, azami tutar da 300.00 TL’ye kadar ücretlendirme yapılabilir. Bu işlem ücreti faiz oranı ise %0.3 olarak işlem görür. Telefon bankacılığı eft ücreti 10.00 ile 25.00 TL. Arasında değişiklik gösterir ve bu işlem faiz oranı ise %0.1 olarak belirlenmiştir. Yukarıda belirtilen ücret ve faiz oranlarında banka değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Belirtilen Fibabanka EFT Ücretleri giden eft ücretidir. Ayrıca özellikle vurgulamak istediğimiz bir konu ise şube ve telefon bankacılığı ile eft işlem ücretleri ve komisyonlarına %5 BSMV eklemedi yapılacaktır. Bu işlemleri yaparken yönlendirmelere özellikle dikkat etmeniz, her hangi bir yanlış yönlendirmeye maruz kalma durumunu ortadan kaldıracaktır.

 

Fibabanka EFT Ücreti adı altında hazırlanan bu konu başlıklı sayfamızda aradığınız bilgiyi bulamadığınızı düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki yorum kısmı aracılığı ile uzmanlarımıza sorularınızı yöneltiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz, kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.