Fibabanka EFT Saatleri

Fibabanka EFT İşlemi

27 Aralık 2010 tarihinde Fibabanka anonim şirketi işletme adı ile Fiba grup bünyesine dahil olan banka, 2013 yılında büyük şehirlerde açmış olduğu toplamda 62 şube ile hizmetlerine başlamıştır. Günümüze gelindiğinde bankanın vermiş olduğu hizmetler oldukça takdir edici bir boyuta ulaşmıştır. Özellikle kobilere ve bireysel müşterilerine sağlamış olduğu kolaylıklar, her geçen gün istatistiki performansını artırmaktadır. Para transfer işlemleri üzerinde oldukça hızlı bir sistem ağı ile hizmet veren banka, EFT (elektronik fon sistemi) işleminde oldukça ileri boyutlarda bir yol kat etmiştir. Fibabanka EFT İşlemleri konusunda bazı bilinmesi gereken hususlar vardır. Bu hususların başında Fibabanka EFT ücretleri gelmektedir. Banka, müşterilerinden hesaplar arası yapılan para transfer işlemleri için bir miktar hizmet bedeli talep edilmektedir. Ayrıca dikkat edilmesi gereken en önemli husus ve konumuzdaki ana başlığımız “Fibabanka EFT Saatleri” olmaktadır. Bankanın belirlemiş olduğu zaman aralığında yapılan işlem ücretleri ile Fibabanka EFT Saati sonrasında yapılan transfer işlemleri için farklı ücret talep edilmektedir.

Fibabanka EFT Saatleri

Fibabanka hizmet noktaları ile yapacağınız her türlü EFT işlemi için, belirli bir saat mevcuttur. Bu hizmet saati sonrası yapacağınız tüm işlemlerde, “Fibabanka geç eft ücreti” alınmaktadır. Konumuzda adı geçen Fibabanka EFT Saatleri— banka mesai başlangıcından sonra 09:00 ile 16:00 saatleri arasında eft işlemlerinizi hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. Fiba banka hesabınız dan farklı bir banka hesabınıza yapacağınız para transferleri, genelde on dakikalık kısa bir süre içerisinde işlem görmektedir. Fakat bazen bu işlem yaşanan aksaklıklar nedeni ile yarım saati bulabilmektedir. Fibabanka EFT Saati içerisinde gerçekleşmediğini fark ettiğiniz bir durum söz konusu olursa hemen 444 8 888 veya 0850 222 77 77 numaralı Fibabanka telefon bankacılığı hizmetinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca Fibabanka İnternet şubesi eft saati içerisinde gerçekleştirilen işlemler hafta içi mesai saatlerinde işlem görmektedir. Fakat hesaplarınız arasında para transferi işlemini ileri tarihli eft talimatı verirseniz, sizin belirlemiş olduğunuz ileri tarihte transfer işleminiz gerçekleşir.

 

Yukarıda yazılmış açık konu ve zaman çizelgesi hakkında banka değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fibabanka EFT Saatleri 16:00 dan sonra belirli bir süreye kadar geç eft işlem ücretine tabii tutulur.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.