Fibabanka Çalışma Saatleri

Fibabanka Sube Çalışma Saatleri

Fiba grup desteği ile oldukça kaliteli bankacılık hizmetleri sağlayan Fibabanka, son dönemde hızla artış gösteren müşteri seviyesi ile dikkat çekmektedir. Banka müşterilerinin son zamanlarda sosyal medya ya da forum siteleri aracılığı ile sormuş oldukları sorular “Fibabanka açılış saati kaç” ya da “fibabanka kapanış saati kaç” olarak değişiklik göstermektedir. Takipçilerimiz arasında bu sorunun cevabını arayan kişilerin olacağını düşünerek sizler için bugün Fibabanka çalışma saatleri hakkında bilgi vermeyi uygun bulduk.

Fibabanka Mesai Saatleri

Fibabanka şubeleri aracılığı ile hizmet almak isteyen banka müşterilerinin merak etmiş olduğu mesai saati, 09:30 ile 17:00 arası hizmet göstermektedir. Bu saatler içerisinde bankanın şubeleri aracılığı ile bir çok hizmeti sağlama şansına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz. Fakat bir çok bankada olduğu gibi saat 12:30 ile 13:30 arası bir çok bankada bilindiği üzere öğle arası verilir. Bu öğle paydaşları banka personelinin yemek saati olarak görülmekte ve bir çok banka müşterisinin, bilgisi dahilindedir.

Fibabanka-sube-acilis-ve-kapanis-saatleriAyrıca Fibabanka aracılığı ile iş günleri mesai saatleri dışında hizmet almak isteyen banka müşterileri, bankanın diğer online hizmet noktalarını kullanabilirler. Örneğin Fibabanka İban numarası öğrenme işlemi yapmak isteyen banka müşterileri, ilgili sayfamızı ziyaret ederek konu hakkında detaylı bilgiye ulaşma şansına sahip olabilirler.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.