Fenerbahçe Passolig Kredi Kartı

Fenerbahçe Passolig Kredi Kartı

Fenerbahçeli taraftarların kredi kartı olan “Fenerbahçe passolig kredi kartı“, şimdi tüm taraftarlar rahatlıkla kullansın diye Fenerbahçe logolu olarak hizmete sunuluyor. Hem yurt içi ve yurt dışında rahatlıkla alışveriş yapar, hemde kulübe maddi destek sağlamış olursunuz. Fenerbahçe passolig kredi kartı ile maç bileti ve kombine satın alabilir, bu özelliği hesabınızda para olmasa dahi kullanabilirsiniz. Fenerbahçeli taraftarlara özel kampanyalardan yararlanma şansına sahip olunurken, kişiye özel kampanya ve avantajlar sunulmaktadır. Hemen şimdi kulüp logolu kredi kartınıza başvuru yapın, takımınıza destek olmaya başlayın.

Passolig Fenerbahçe Kredi Kartı Başvurusu

Passolig Fenerbahçe kredi kartına başvuru yapmak için, Buradan ya da sayfa üzerinde paylaşmış olduğumuz başvuru görsel (Resim) butonunu kullanabilirsiniz. Sorulan sorulara cevap vermeden önce, ilgili sayfa üzerinde bulunan taahhüt ve uyarıları dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Başvuru yaptıktan sonra ortalama on beş (15) gün içinde, kredi kartınız adınıza düzenlenmektedir. Adınıza düzenlenen kart ile anında hizmet almaya başlayabilir, tüm kampanya ve avantajlardan yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Sayfamızın devamında sizlere Fenerbahçe taraftar kredi kartının özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.

Fenerbahce-passolig-basvurusu

Fenerbahçe Passolig Taraftar Kartı Avantajları

  • Fenerbahçeli taraftarlara özel kampanya ve avantajlardan yararlanma şansına sahip olunur.
  • Nakit ihtiyacı olan passolig kredi kartı sahipleri nakit para çekebilir ya da kredi talebinde bulunabiliyor.
  • Fenerbahçe passolig kredi kartı sahipleri her alışveriş ve harcamalarında, takımlarına maddi destek sağlamış olur.
  • Passolig kredi kart sahiplerine sağlanan bir çok avantajdan yararlanma şansına sahip olunur.
  • Maç bileti ya da kombine bilet satın alabilir.
  • Gidemediği maç biletini passolig kart sahibi farklı bir arkadaşına anında transfer edebilir.

Passolig-kredi-kartiYukarıda adı geçen “Fenerbahçe passolig kredi kartı başvurusu” başlıklı konu, passolig resmi web sitesi kaynak alınarak hazırlanmıştır. Kredibanka.org adresi ile her hangi bir ilişkisi yoktur. Detaylı bilgileri almak ya da gerekli tüm soruları sormak için, passolig resmi İnternet sayfasına giriş yapabilir veya passolig müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Sormak istediğiniz her türlü soruyu, aşağıda sunmuş olduğumuz yorum kutusuna sorabilirsiniz.

images (99)

Fenerbahçe Passolig Kredi Kartı
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir