Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı Denizbank

Denizbank Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı

Fenerbahçeli taraftarların kredi kartı olan “Fenerbahçe Bonus”, takımına kazandırmak isteyenlerin kartı. Fenerbahçe profesyonel futbol takımı kazandıkça, Fenerbahçe bonus card sahipleri’de kazanmış olur. Örneğin Fenerbahçe bonus kart ile ayda 750 lira harcama yapan kart sahipleri, takımının maçlarda atmış olduğu gol kadar ilave bonus kazanır. Bu kampanyadan yararlanmak isterseniz GOL yazıp 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyaya katılan kart sahipleri Fenerbahçe takımının ligde kazanmış olduğu maçlarda, atmış olduğu gol kadar ilave bonus kazanır.

  • Fenerbahçe bonus card temassız bir kredi kartı’dır. 50 liraya kadar yapılan tüm harcamalar sizi şifre ya da imza derdinden kurtardığı gibi, zamandan tasarruf etmenizi sağlamış olur.
  • Mifare özelliği sayesinde stat, otopark kapı girişleri için oldukça etkili bir şekilde kolaylık sağlar.
  • Tüm Fenerium mağazaların da yapılan harcamalar, POS cihazına otomatik olarak düşen indirimler sağlar.
  • Yapılan tüm alışverişler bonus kazandırıyor. 1 bonus, 1 lira olarak değer bulmaktadır.
  • Diğer branşlarda yapılacak iç saha müsabakaları için, hediye bilet kazanma imkanına sahip olunur.
  • Fenarbahce.com.tr uzantılı bir e-posta adresine ücretsiz olarak sahip olma imkanı sunar.

Fenerbahçe Bonus Başvurusu

Fenerbahçe bonus kredi kartına başvuru yapmak oldukça kolay bir işlem. Bunu yapabilmek için birden fazla yöntem varlığını sürdürürken, bugün sizlere bu konu hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalışacağız. Aşağıda sizler için örnekler halinde belirtmek istiyoruz.Fenerbahce-bonus-kredi-karti

  • www.denizbank.com.tr açık deniz bankacılık adresi üzerinden “Fenerbahçe Bonus card” başvurusu yapma imkanına sahip olunur.
  • Açık deniz telefon bankacılığı hizmet numarası ile, kart başvuru işlemi yapılabilir.
  • En Kolay yöntem olarak SMS ile başvuru yapmanız olabilir. SMS ile kart başvurusu yapmak için “FB yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak, TC Kimlik Numaranızı yazıp 3280 numarasına mesaj göndermeniz yeterli bir işlem olacaktır.”
  • Son olarak Fenerbahçe bonus card başvurusu yapmak için, her hangi bir Denizbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Şubede size sunulan başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurun, bu karta sahip olma şansına sahip olabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen tüm şart, koşul, kampanya ve anlatımlar için, Denizbank değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgilere denizbank resmi İnternet sitesi, telefon bankacılığı hizmet numarası ya da şubelerinden detaylı ve en doğru şekilde alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.