Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

Artık bir çok kişi bankacılık işlemlerinde kredi kartı ile faizsiz nakit avans veren bankalar hakkında bilgi toplamaya çalışıyor. Artık bu işlem türünü neredeyse tüm bankalar aracılığıyla yapabilmek mümkün olmaktadır. Üstelik bankalar bu konuda tüketicilere faiz oranlarında sunduğu kolaylık ile daha da cazip hale getiriyor. Nakit avans çekerken faiz almayan bankalar şunlardır:

Garanti Bankası
Garanti Bankası müşterilerine bu konuda en büyük kolaylığı Garanti bankası sağlıyor diyebiliriz. Ayda 63 TL gibi bir rakamla çekme fırsatını müşterilerine sunmaktadır. 500 TL’den başlanarak 20.000 TL’ye kadar nakit avans veren Garanti bankası, 5 ile 9 ay arasında olan ödeme koşulları ile tüm nakit ihtiyacınızı karşılama şansı tanıyor.

Akbank
Nakit avans sağlayan bir diğer bankamız da Akbank‘tır. Bu konuda Acil nakit ihtiyacınıza anında çözüm sunar. Müşterilerine 9 aya varan vadelerle de, avantajlı ödeme kolaylığı sunmaktadır. Akbank üzerinden çekeceğiniz bu tutarları; Akbank direk İnternet Şubesi, size en yakın noktada olan Akbank şubeleri ya da ATM’lerinden, Akbank telefon şubesi aracılığıyla kolayca işleminizi yapabilirsiniz.

Finansbank
Nakit ihtiyacınızda başvuracağınız bir diğer banka seçeneği de Finansbank olacaktır. İhtiyaç anında Card finans kartınız ile anında para çekim işlemi yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman ve dilediğiniz saatte istediğiniz gibi çekim işlemi yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat olarak bankanın size sunmuş olduğu bu hizmetinden anında faydalanabilirsiniz. Üstelik önceden belirlenmiş olan faiz oranı ile her ay fazladan faiz oranı ödemeden, bankanıza teslim edeceğiniz borcunuzu bilirsiniz. Yani bir anlamda formaliteye tabi tutulmadan formalitesiz, anında paranızı çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası
Yine aynı şekilde müşterilerine faizsiz nakit avans veren bir diğer bankamız da Ziraat bankası’dır. Ziraat bankası’da, müşterilerine 9 taksite kadar kolaylık sağlıyor bu konuda. Taksitli nakit avans için kart hamilinin yapılan işlem anında nakit para çekim işlemi için sınırlı olup, günlük yapılan minimum oranda çekim tutarı 100 TL maksimum oranda çekilecekse bu tutar ise 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Taksitli olarak yapılan çekim işlemi kredi kartınızın da limitinden düşüyor olmaktadır.

Nakit Çekim Yapılan Bankalar

Günümüzde artık nakit para ihtiyacını karşılamak çok kolay. Üstelik arayışınıza anında çözüm bulabileceğiniz bir çok banka seçeneği mevcut durumdadır. Yapmanız gereken tek şey, tercih edeceğiniz bankanın şubelerinden, ya da bu bankaların diğer hizmet noktalarından bizzat yapacağınız başvuru ile ödemenizi çekebilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz konuda adı geçen bankalar, örnek olarak belirtilmiştir. Bu kuruluşlara ait kampanya ve hizmet sunumları hakkında detaylı bilgileri, yine tercih edeceğiniz bankanın yerel şubeleri ya da müşteri hizmetleri telefon numarasından alabilirsiniz. Kampanya kapsamında verilebilen bu hizmet şartları, ilgili bankaların yapacağı durdurma kararı ya da kampanya değişiklik kararlarına maruz kalabilir. Bu nedenle yapacağınız başvurular esnasında, tercih etmiş olduğunuz bankanın yetkililerinden konu hakkında bilgi almanız fayda ve yarar sağlamanız konusunda yardımcı olacaktır. Nakit avans çekerken dikkat edilmesi gerekenler başlıklı konumuzu inceledikten sonra, bu konu hakkında daha fazla bilgiye ulaşabileceğinizi düşünüyoruz.

Dikkat edilmesi gerekenleri burada bulabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları, alt kısma yorum olarak yazınız. Sorulan, sorulara en kısa süre içerisinde yanıt verilir. Detaylı bilgi için sayfalarımızı kontrol edebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.