Faizsiz Kredi İçin 5 Banka

Faizsiz Kredi İçin 5 Banka

Faizsiz şekilde kredi veren bankaların çalışma şekilleri, kar payı üzerine kuruludur. Bu yüzden müşterisinden asla faiz almazlar. Faizsiz kredi veren bankalar ülkemizde az sayılmayacak kadar fazladırlar. Katılım bankaları aracılığı ile verilen krediler kişinin alacağı ürünün %10 veya %15’lik kısmını ödemesi koşulu ile gerçekleşir. Peki Faizsiz Kredi İçin 5 Banka gösterilirse, bunlar hangileri olur?

Ziraat Katılım Bankası
Türkiye’de katılım bankası olarak yeni listelere eklenen Ziraat Katılım Bankası, müşterilerine uygun koşullar altında faizsiz kredi veriyor. Kar payı oranı ile çalışan banka; konut, araç, ihtiyaç gibi krediler veriyor. Örneğin kişi 10.000 TL’lik ürünü 36 vade ile alıyorsa, Bankaya 13.674,36 TL ödemesi gerekir. Banka bu durumdan kar oranı ise %1.50 olacaktır.

Albaraka Faizsiz Kredi Bankası
Gerçek kişilerin kullanabileceği krediyi kişilere sunan Albaraka, çeşitli evrakların istenmesini talep edebilirler bu yüzden sizden istenecek olan belgelerin eksiksiz olarak karşı tarafa iletilmesi gerekir. Örneğin 10.000 TL’yi 36 ay vade ile alan kişi, vade bitiminde bankaya 13,376 TL ödemesi gerekir. Ayrıca banka %1,35 kar oranına sahip olur.

Bank Asya
Bank Asya kişinin ihtiyaç duymuş olduğu neredeyse tüm finansal desteği sunuyor. Çünkü konut almaktan ev yenilemeye kadar her alan için krediyi veren bir banka olan Bank Asya, çeşitli bilgiler sonucunda kredinizi faizsiz olarak veriyor. Bank Asya’dan 10.000 TL’lik ürünü 36 ay vadede alan kişi vade bitiminde 13,414,36 TL bankaya geri ödeyecektir. Bankanın kar oranı ise %1,41’dir.

Türkiye Finans
Türkiye Finans Bankası da diğer bankalar gibi müşterisine faizin olmadığı şekilde hizmet olanakları sunmaktadır. Konut almak isteyen kişilere, araç almak isteyen kişilere veya daha farklı şekilde ihtiyaç duyulan krediyi banka faizsiz olarak vermektedir. Türkiye Finans Bankası’ndan 10.000 TL krediyi 36 ay vade ile alan kişi vade bitiminde 13,808,13 TL’yi bankaya ödeyecektir. Bankanın kar oranı ise % 1,55 olacaktır.

Kuveyt Türk
Kuveyt Türk Bankası ilk katılım bankaları arasında yer alıyor. Çünkü eski bir geçmişe sahip olan banka ilk bu şekilde hizmet sunanlar listesinde öncü durumunda yer alıyor. Örneğin bankadan 10,000 TL krediyi 36 ay vade ile alırsanız vade bitiminde bankaya 13,108,20 TL ödeyeceksiniz. Bankanın kar oranı ise %1.40’dır.

Faizsiz Kredi İçin 5 Banka

Faizsiz Kredi İçin 5 Banka

Not

Bank Asya FETÖ terör örgütüne finans sağlamak suçuna bulaşması nedeniyle kapatıldığı için, şu an bu bankadan işlem yapabilmek mümkün değildir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.