Facebook Kredi Başvurusu

Son dönemde Sosyal medyanın günlük yaşantımızın bir parçası olduğuna hepimiz şahidiz. En çok kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook, insanlara finansal konuda da destek sağlamaya başlamıştır. Bankalar ve finans kuruluşları yerine, bu platform ile muhatap olmak isteyenler dikkat!

Facebook kredi başvurusu yapabilme özelliği bile sunuyor olması dikkatleri çeken bir durum haline gelmiştir. Artık günlük hayatımızda, standart ihtiyaçlarımız arasına girmiş bir uygulama haline gelmiştir. Yeni bir telefon aldığımızda bile, uygulama telefona yüklü olarak gelmektedir.

Facebook üzerinden kredi başvurusu yapmak sonra derece basit bir işlemdir. Öyle ki bu platform aracılığı ile sunulan kredi seçenekleri için belirlenen faiz oranları da gayet düşük! Yepyeni bu uygulama insanların hizmetine sunulmuş.

Facebook Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

“Facebook üzerinden kullanılan bir kredi, neden banka ya da bu banklara ait İnternet şubelerinden kullanılan kredilere göre daha avantajlı veya düşük faiz oranlı?”

Bunu da şu şekilde açıklayabiliriz; hepimizin bildiği gibi Facebook bir sosyal paylaşım platformu olmaktadır. Bu nedenle kredi başvurusu yapmak istenilen banka ya da finans kuruluşu, Facebook üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kullanıcıların kendi sayfalarında reklam yapmaktadır.

Bu tanıtım reklamı ise; kullandığınız ya da Facebook’tan başvuru yapmış olduğunuz kredi seçeneği için, kendi sayfanızda paylaşım yapma izni istemektedir. Bu yüzden sizin ne kadar arkadaşınız var ise, başvurduğunuz krediyi o kadar kişi görebilmekte ve kredi başvurusu yapmak isteyen insanlar da sizden etkilenerek başvuru yapabilmektedir.

Facebook üzerinden kredi başvurusu seçeneği konusunda kendisini gayet hızlı bir şekilde geliştiren Denizbank, başvurularda kredi faiz oranlarını gayet düşük tutmaktadır. Kredi başvurusu yapıldığında eğer siz bu başvuruyu Facebook sayfanızda paylaşırsanız, bankanın kredi verme oranı yüksek olacaktır. Bu nedenle Sosyal medya üzerinden sunulan bu hizmet için belirlenen kredi faiz oranları gayet düşük tutulmaktadır.

facebook-kredi-basvurusu

Eğer sizde kredi kullanmak ve düşük faiz oranlarından yararlanmak isterseniz, hemen Facebook profiliniz aracılığı ile bankaların resmi Facebook sayfalarına girip başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden yapılan kredi başvurularından her zaman hedef kitleye ulaşmak daha kolay olduğu için, faiz oranları da bir hayli düşük tutulmaktadır. Bu nedenle düşük faizli kredi arayanlar ve fırsatları değerlendirmek isteyenler için mükemmel bir fırsat olan Facebook kredileri, oldukça avantajlı vade oranlarını ve esnek ödeme koşulları ile ihtiyaç sahiplerini bekliyor. Başvuru ve faiz oranları hakkında güncel bilgilere buradaki kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.