Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar ve finans kuruluşları bu sayfada! 2018 yılına girmiş olduğumuz şu günlerde, her ev kadını artık kredi kartı alabiliyor. Bu kartlara başvuru yaparak, çok kısa bir süre içerisinde ulaşılabilir. Bu başvuruları yapmak isteyen ev kadınları, bir çok nedene sahiptir. Bu sebepleri sıralamak yerine, direkt olarak banka ve finans kuruluşlarını sıralamak istiyoruz. Öncelikle kredi kartı için başvuru yapılacak banka veya finans kuruluşuna karar verilmelidir. Ev kadınlarına kredi kartı veren bankalar ve finans kuruluşları aşağıda sıralanmıştır.

Ev Kadınlarına Kredi Kartı Veren Banka

ev hanimlarina kredi karti akbank

Akbank

Akbank Wings kredi kartı başvurusu yaparak ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Axess üye iş yerlerinden yapılan harcamalar ile bol miktarda chip para biriktirme şansı verilir. Bu chip paraları mill puana çevirip, bedava uçak bileti satın alınabilir. Biriktirilen bu puanlar ile havalimanı shuttle (servis, ulaşım otobüsü) özelliklerinden yararlanma şansı veriliyor. Ev kadınları bu karta başvuru yapabiliyorlar.

ev hanimlari icin kredi karti veren bankalar

Garanti Bankası

Garanti bankası ev hanımlarına kredi kartı veren bir diğer banka olma özelliğini taşımaktadır. Garanti bankası müşterisi olmak isteyen ev kadınları, kredi kartı başvurusu yapmakla işe başlayabilirler. Garanti bankası bonus kredi kartı ile yapılacak harcamalardan, ekstra bonus puanlar elde edilir. Mağaza ve alışveriş merkezlerinin ön yüzlerinde en çok görünen bu bonus kredi kartları, bir çok avantajı beraberinde getirecektir. Ev kadınların başvuru yapma hakkında sahiptir. En kolay kart veren banka yazımızı gözden geçiriniz. Renkli yazıya tıklayıp, diğer sayfaya gidebilirsiniz.

ev hanimina kredi karti veren banka

QNB Finansbank

QNB Finansbank ev kadınlarına kredi kartı konusunda özel ayrıcalıklar tanıyor. Bu ayrıcalıklardan faydalanabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. QNB Finansbank tarafından sunulan kartlar arasında en çok duyulan isim şüphesiz ”CardFinans” kredi kartı olmaktadır. Banka tarafından müşterilerine sunulan bu kartla, bir çok puan kazanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacı olan ev kadınları, bu banka kartlarına başvuru yapabiliyor.

ev hanimlarina kredi karti veren bankalar teb

TEB (Türk Ekonomi Bankası A.Ş.)

Ev kadınları için kredi kartı veren bankalardan bir diğeri ”TEB” olmaktadır. TEB tarafından ev hanımlarına sunulan ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Alışverişleri bol taksitli hale çevirmenin mümkün olduğu kartlara sahiptir. Türk ekonomi bankası A.Ş. tarafından sunulan kredi kartlarına başvuru yapmak oldukça kolay ve hızlı bir işlemdir.

Gelir kaynağı olmayan veya çalışmayan ev hanımlarının kredi kartı başvurusunu nasıl yapacağını ve başvuru şartlarının detayları aşağıdadır.

Ev Kadınları için Kart Başvuru Şartları

Ev hanımlarının kredi kartı başvurusu yapmadan önce bazı kriterleri gözden geçirmesi gerekiyor. Bu kriterleri maddeler halinde sunmak ve sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Başvuru yapmayı bilmeyenler lütfen buraya tıklayınız.

Banka Kredi Skoru

Banka kredi skoru sorgulama işlemi yapmadan kredi ya da kredi kartı başvurusu yapmak riskli olabilir. Kredi notunu öğrenme işlemi yaptıktan sonra kredi ya da kredi kartı alma şansınıza dair bir hesaplama yapabilirsiniz. Örneğin; bankalar ile aranızdaki ilişkinin geçmişe dayalı detaylarını öğrenebilirsiniz. Herhangi bir banka ya da finans kuruluşu tarafından geçmişte size sunulan hizmetlere dair raporları görebilirsiniz. En önemlisi, bankaların yapmış olduğu sorgularda size verilen banka puanını görebileceksiniz. Bu puana göre hizmet verildiğini unutmayınız. Bu sorgulamayı yaparken, notlu risk raporu almanız detayları kuvvetlendirir. Sorgulama işlemi konusunda detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz.

Kadınlar Kredi Kartı Başvurusunu Nasıl Yapar?

Bayanlar kart başvurusu yapmak için banka şubelerine gidebilirler. Özellikle banka şubesine gidilecek diye bir durum söz konusu değildir. Dileyenler başvuru yapacağı bankanın İnternet şubesine veya telefon bankacılığı hizmetlerini arayabilirler. Son günlerde en popüler olan seçenek ise başvurulacak bankanın İnternet bankacılığı özelliğini kullanmaktır. Bir çok banka başvuru için sadece kimlik (Nüfus cüzdanı) belgesi istemektedir. Sizde hemen kimlik belgeniz ile birlikte başvuru yapabilir, bankanın vereceği karara göre bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar içerikli yazımızı tamamen bilgi paylaşımına yönelik hazırladık. Bu konu hakkında aklınıza takılan tüm soruları, aşağıda bulunan yorum kutusunu kullanarak bizlere sorabilirsiniz. Uzman ekibimiz sormuş olduğunuz tüm soruları en kısa süre içerisinde yanıtlamaya çalışacaktır. Sayfamızı sosyal medya üzerinden takip etmek için lütfen sayfa başında bulunan Twitter, Facebook ve Instagram gibi butonları kullanınız. Bizleri takip ettiğiniz ve verdiğiniz destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

5 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.