Esnafa Özel Kredi Veren Bankalar

Esnafa Özel Kredi Veren Bankalar 2016

İhtiyacı olan esnafa özel kredi veren bankalar, cazip kredi olanaklarını esnaflara sunmaktadır. Bankalar kredilibitesi yüksek olan esnafları müşterileri haline getirebilmek için birbiri ardına kampanyalar düzenleyerek, esnaflara kredi imkanını vermektedirler. Esnaflar için oluşturulan esnaf kredisi kampanyasıyla esnaflar acil işlemlerinde kullandıkları kredileri düşük faizlerle geri ödemektedirler. Esnafa devlet katkısını veren faizsiz krediden başka uygun faiz oranlarıyla kredi veren bankaları aşağıda bulabilirsiniz.

 esnafa-ozel-kredi-veren-bankalar-2016

Halkbank Esnaf Kredisi

Halk Bankasının verdiği bu esnaf kredisinden esnaf ve sanatkarlar odasına kayıtlı, mikro işletmeler ve küçük işletmeler faydalanabilmektedir. 0 faizle başlayan faiz seçenekleriyle 150 bin liraya varan kredi olanağı Halk Bankası tarafından esnaflara sunulmaktadır. Halkbank esnafa özel kredi seçenekleri, ESKKK Kefaletiyle Krediler, ESKKK Kefaleti olmaksızın Krediler, 0 Faizli Esnaf Kredileri, Halk Esnaf Destek Paketi başlıklarıyla duyuruluyor. 60 aya kadar varan vade seçenekleriyle sunulan kredi geri ödemeleri dönemsel, 3 aylık dönemlerde veya aylık olarak ödenebiliyor.

Vakıfbank Esnaf Kredileri

Vakıfbank esnaflara sunduğu kredi olanaklarını KOBİDOST kredileri adı altında sunuyor. Nakit Krediler, Dış Ticaret Kredileri, Gayri Nakit Krediler, Proje ve Yatırım Kredileri başlıklarında duyurulan esnaf kredileri, birçok alt başlıkla sunulmaktadır. Çeşitli vadelerle kullanılabilen kredinin geri ödemeleri eşit taksitlerle yapılabileceği gibi ödemesiz dönemlerde belirlenebilir.

İş Bankası Esnaf Kredileri

İş Bankası esnafa destek kredileri adıyla sunulan kredileri Nakdi Krediler ve Gayri Nakdi Krediler olmak üzere iki ana başlık altında sunuluyor. Uygun faizli İş Bankası esnaf kredilerinin geri ödemeleri de esnek ödeme seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Dönemsel olarak düzenlediği kampanyalarla da esnafa kredi imkanı sunan İş Bankasının son kampanyası Esnafa Özel Bayram Kredisi kampanyasıdır. 3 ay ödemesiz olarak sunulan 150 bin liraya kadar kredi imkanının geri ödemesi 36 ay olarak yapılıyor.

Yapı Kredi Esnaf Kredileri

Yapı Kredi Bankası esnaf kredileri, nakit destek kredisi, ödemesi kolay turizm kredisi, makine donanım kredisi, sezona hazırlık kredisi, taksi kredisi, taşıt kredisi, franchising kredisi, 2B arazi kredisi, KOBİ AR-GE kredisi ve KOBİ AR-GE yatırım kredisi başlıklarıyla sunulmaktadır. 120 ay vade seçeneğine kadar çıkabilen esnaf kredileri, belirli limitlerle ya da limitsiz seçeneklerle ve uygun faiz oranlarıyla sunulmaktadır.

Diğer bir konumuz olan ”Esnafa Faizsiz Kredi Veren Bankalar” başlıklı yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz. Yukarıda adı geçen ”Esnafa Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangilei?” içerikli yazımızı, tümü ile bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. Konu hakkında yapacağınız her türlü görüş ve önerileriniz değerlendirmeye alınarak, takipçilerimiz ile paylaşılacaktır. Bizi takip etmeyi sürdürdüğünüz için teşekkür ederiz. KrediBanka.Org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.