Esnafa Bayram Kredisi

Esnafa Bayram Kredisi

Bu yılda esnafa bayram kredisi Türkiye İş Bankası tarafından sağlanıyor! Türkiye İş Bankası esnaf ve KOBİ’ler için vermiş olduğu desteği sürdürme konusunda oldukça kararlı görünüyor. Küçük işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi konusunda oldukça etkili adımlar atan banka, bu yılda avantajlı faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle uygun ürünler sunuyor.

Esnafa Bayram Kredisi

Esnafa Bayram Kredisi

Türkiye İş Bankası

Esnafa Bayramda şeker gibi Kredi İş Bankası aracılığı ile sunuluyor! 20 Eylül 2016 tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya, 36 aya varan vadeler ve ilk 3 ay ödemesiz olarak kullanılabiliyor. 150.000 TL’ye varan rakamlar ile kullanılabilen bu kampanyaya, yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Esnafa ve KOBİ’lere özel sunulan bu Bayram Kredisi Kampanyası, oldukça avantajlı seçenekler ile karşımıza çıkıyor. Dilerseniz kampanya koşulları ve seçenekleri hakkında detaylı bilgileri aşağıda görmeye çalışalım.

Başvuru ve Şartları

20 Eylül 2016 Tarihine kadar geçerli olacak bu kampanya için üst limit olarak 150.000 TL belirlenmiştir. Ayrıca 36 aya kadar vadelerle sahip olunabilecek olması ve ister eşit taksitler halinde, isterse ilk 3 ay ödemesiz olarak yararlanma şansına sahip olunuyor.

Başvurular için son kararı Türkiye İş Bankası verecek olup, yine bu başvurulara onay vermeme ya da farklı belge ve evraklar talep etme hakkına sahiptir. Ayrıca gerekli görülecek durumlarda ise, teminat veya ek gelir belgesi talep edebilir. Bu nedenle başvurularınızı tamamlamadan önce, lütfen Kredi Puanı Sorgulama işlemi yapmayı unutmayınız. Kredi notu, geçmiş bankacılık sicilini ortaya dökerken, tahmini verilere dayanarak ne kadar kredi talep edebileceğinizi gösterebilir. Findeks Kredi Notu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmek için, ilgili kategorimizi ziyaret edebilir ya da konu hakkındaki sorularınızı aşağıdan bizlere sorabilirsiniz.

Başvuru

En yakın Türkiye İş Bankası şubesini ziyaret ederek Esnafa ve Kobi’lere Bayram Kredisi kampanyası başvurusu yapabilir ya da bu konu hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Size en yakın şubeye giderek, müşteri temsilcisine bu konu hakkında sorular sormanız ve isterseniz diğer kampanyalar hakkında bilgi almanızı öneririz. Türkiye İş Bankası tarafından sunulan kredi kampanyalarının oldukça etkili ve kaliteli olduğunu söylemek isteriz. Teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. KrediBanka.Org

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.