Enpara Kredi Kartı Faiz Oranları

Enpara kredi kartı faiz oranları ve diğer vade seçenekleri ilginizi çekebilir! Bir çok banka ve finans kuruluşu tarafından sunulan kart hizmeti, enpara.com üzerinden de artık sunuluyor. Siz hala başvuru yapmadıysanız https://www.kredibanka.org/enpara-com-kredi-karti-basvurusu/ başlıklı sayfa üzerinden, başvuru hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Kullanımı

Yakın bir süre önce hizmete sunulan enpara.com kredi kartı, bir çok kişinin tercih ettiği kart haline gelmiştir. Enpara kredi kartı, diğer banka ve finans kuruluşları tarafından sunulan banka kartlarına göre oldukça dikkat çekici özelliklere sahiptir. Örneğin kart aidatı olmaması, tercih nedenleri arasında ilk sırada görülebilir. Ayrıca yine aidatı kendi geren bir kredi kartı olması, yine dikkat çekici bir özelliğe sahip olmasına yeterli gelecektir. Peki bu kartı kullananların ödemesi gereken faiz oranları yüzde kaç? Dilerseniz hemen kart kullanımından sonra oluşan faiz oranlarına hep birlikte göz atalım.

enpara kredi karti faizleri

Enpara.com Kart Faiz Oranları

Enpara kredi kartı faizleri, oldukça dikkat çekici oranlara sahiptir. Geniş kapsamlı harcama ağı sunan enpara kartları için belirlenen faiz oranları aşağıdaki gibi belirtilmiştir.

Yıllık kart aidatı

Enpara kredi kartı yıllık kart aidatı için herhangi bir ücret talep etmiyor. Tam aksine, müşterilere aidat ödeyen bir kart olma özelliğini taşıyor. Aidatları hakkında detaylı bilgi için https://www.kredibanka.org/enpara-kredi-karti-aidati/ sayfasına göz atınız.

enpara kredi karti faiz

faiz oranları

Alışveriş faizleri veya faiz oranları (akdi faiz)

Enpara kredi kartı alışveriş faiz oranı %1,84 olarak belirlenmiştir. Yapılan alışverişler sonrası talep edilen faiz oranı, sürekli olarak uygulanmıyor. Alışveriş faizi, ekstre kesim tarihinden sonra günlük olarak yansıtılıyor. Bu nedenle, alışveriş sonrası “hesap kesim tarihi”dikkate alınması gereken bir husustur. Bu oran, “ekstre borcu olan bir kişinin, bu borç tutarının tamamını ödememesi durumunda uygulanıyor. Bu oranlara dikkat ederken, bu durum göz önüne alınmalıdır. Sadece mal veya hizmet alımları için uygulanır ve hesap kesimi sonrası ödemenin tamamı yapılmaz ise uygulanır.

https://www.kredibanka.org/akdi-faiz-orani-nedir/

Gecikme faizi yüzde kaç?

Enpara kredi kartının “minimum ödeme tutarının, son ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda” uygulanan faiz oranıdır. Enpara kredi kartı gecikme faizi yüzde 2,34 olarak belirlenmiştir. Kredi kartına ait ekstre borcunun son ödeme tarihinden itibaren, günlük olarak uygulanmaktadır.

Nakit avans için faiz oranı yüzde kaç?

Enpara kredi kartı nakit avans faiz oranım %1,84 olarak değer bulmaktadır. Kredi kartından nakit avans çekenler için uygulanmaktadır. Nakit avans çektikten sonra ödeme yapılacak olan tarihe kadar uygulanmaktadır.

Nakit avans çekim ücreti

QNB Finansbank atm cihazları veya enpara hizmet noktaları üzerinden çekilen nakit avans başına ödenecek “hizmet bedeli” %3.00 olarak değer bulmuştur. Yüzde üç olarak değer bulan enpara.com kredi kartı nakit avans çekme ücreti, her işlem başına ayrı ayrı ödenmektedir. Ayrıca minimum 5.00 TL. olarak ödeniyor.

Enpara kredi kartı faiz oranları hakkında güncel bilgileri buradan alabilirsiniz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz yüzdelik oranlar için BSMV bilgisi alınız. QNB Finansbank ve enpara müşteri hizmetleri telefon numaraları bilgi alabileceğiniz diğer noktalar olacaktır. Aşağıda enpara müşteri hizmetlerine bağlanmak için gereken telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

https://www.kredibanka.org/enpara-com-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi/

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.