Enpara Kredi Kartı Aidatı Güncel – QNB Finansbank

Enpara kredi kartı almayı düşünenlere müjde! Encard banka kartından sonra kredi kartı hizmeti vermeye başladı! Üstelik, müşterilerine enpara kredi kartı aidatı veriyor. Başvuru yapmayanlar Enpara kredi kartı başvurusu başlıklı sayfaya göz atınız. Yıllık aidatları nasıl alınır ve gerekli şartlar nelerdir? Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

enpara kredi karti aidati

Enpara Kredi Kartı Aidatı Kaç Para?

Enpara.com kredi kartı aidatı almayan bir kuruluştur. Aidat almıyor olmasının yanı sıra birde müşterisine kart kullanım aidatı ödüyor! Evet, yanlış duymadınız. Bankalar müşteriden kart kullandığı için kullanım aidatı talep ederken, enpara piyasaya sürmüş olduğu kredi kartı için kullanıcılara kart aidatı dağıtıyor. Bu aidatı alabilmek için gereken bazı şartları ve koşulları yerine getirmeniz gerekiyor. Dilerseniz bu koşullara kısaca bir göz atalım.

Kart aidatı almayan banka enpada.com

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi enpara kredi kartı aidatı istemeyen bir kuruluştur. Ömür boyu aidat almayacağı sözünü veriyor ve bazı şartları karşılayan müşterilerine, yıllık yüz (100) lira ücret ödüyor. Üstelik bu bedeli iki (2) sene boyunca ödeyeceği sözünü veriyor.

Kart kullanım aidatı veren banka! Çok enteresan değil mi?

Bu kampanyadan yararlanmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

  • Öncelikle 31 Aralık 2018 yılına kadar, bu kart müşterisi olmanız gereklidir.
  • Kredi kartını elde eden kart sahibi; her sene en az altı ekstre boyunca, on lira ve üzeri en az on tane işlem yapması gerekiyor.

Kart aidatı ne zaman hesaba yatıyor?

Belirtilen yıl boyunca koşulların yerine getirildiği 6. ekstre sonrası hesaba yatırılır. Kısacası, o yıl gelecek olan yedinci ekstre tarihinde enpara.com vadesiz Türk Lirası hesabınıza yatacaktır.

Aidatsız kredi kartı veren bankalar!

Şartlar ve Koşullar Nelerdir?

Enpara kart aidatı almak için dikkat etmeniz gereken bazı şartları sıralayacağız. Bu şartlara ve koşullara dikkat eden kişilerin, kart aidatı almaması için hiç bir neden kalmıyor.

  • 31 Aralık 2018 tarihine kadar mutlaka kart başvurusu yapmış ve kartı teslim almış olmanız gerekir.
  • Bu kampanya kart sahibi olunan yıla müteakip, 2 sene boyunca geçerli olacaktır.
  • Kartı teslim almış olduğunuz tarihten sonraki bir yıllık dönem içerisinde, en az altı ekstre boyunca 10 TL. ve üzeri harcama yapılmış olması gereklidir. Belirtilen bu rakamı, yine en az 10 kere yapmış olmanız gerekecektir.
  • Belli bir seviyeye kadar yapılan MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) ödemeleri, fatura ödemeleri ve bir kaç ödeme dahil, kampanya kapsamı dışında kalıyor.
  • Bu kampanya şartlarını yerine getirenlerin gecikmeli bir kart borcu varsa, kart borcunu ödeyene kadar aidat parası alamıyor.

enpara kredi karti aidati

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm bu şartları ve koşulları, enpara.com değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca önceden bilgi vermek kaydı ile kampanyayı sonra erdirme ya da kullanımını değiştirme hakkına sahiptir. Sayfa başında vermiş olduğumuz kredi kartı başvuru linki, görsel video ve yazılmış yardım sayfası aktiftir. Ayrıca resmi sayfaya giriş yapmak ve güncel bilgiler için ana sayfa verelim. QNB Finansbank sayfamıza göz atabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.