Enpara Kart Hizmetleri Nelerdir? Kredi Kartı

Enpara hizmet alanlarının genişlemesi, bir çok kişinin buradan hizmet almasını kolaylaştırıyor. Müşterilerine bir çok bankacılık hizmetini, online olarak ve çok hızlı bir şekilde verebiliyor. Enpara kart hizmetleri sayesinde, bir çok alışverişi online veya yerinde yapabiliyoruz. Önceleri sadece banka kartı (encard) olarak hizmet verirken, artık kredi kartı dönemi de başlamıştır. Enpara kredi kartı başvurusu yapmak için gereken bilgileri ”enpara kredi kartı” başlıklı sayfamızdan alabilirsiniz.

enpara kart hizmetleri

enpara kart hizmetleri

Enpara Kart Hizmetleri Nelerdir?

Enpara.com kredi kartı hizmeti: Aslında çok uzun bir süre geçmemesine rağmen, bir çok kişinin ilgiyle takip ettiği bir hizmettir. Enpara.com tarafından atılan kredi kartı adımı, toplumun bir çok kesimi tarafından ilgiyle karşılanmıştır. Bu kart çıktığı andan itibaren bir çok başvuru yapılmıştır. Sosyal medya ve dijital ortamların vazgeçilmez sayfaları olan ekonomi sayfaları, bu konuda sıkça söz etmiş ve hala da etmeye devam ediyorlar. Özellikle enpara kredi kartı aidatı almayacağını, birde bunun üzerine müşteriye kart aidatı vereceğini duyurmuştur. Bu duyuru bir çok kişiyi şaşırtmış, başvuru yapanların sayısını oldukça arttırmıştır. Dilerseniz enpara kredi kartı aidatları başlıklı yazımız içerisinde, bu konuya ilişkin tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Kredi kartı kullanımı yapan müşteriden aidat almayacağı gibi bazı şartları taşıyan kişilere kart kullanım aidatı dağıtacak. Bu hizmeti iki (2) sene boyunca vereceğini duyurmuştur. Türkiye’de böyle bir ilki enpara’nın gerçekleştirmesi, oldukça dikkat çekici bir işlem olmuştur. QNB Finansbank bünyesinde hareket eden enpara.com, vatandaş için herhangi bir güvenlik sorunu teşkil etmemektedir. Neticede arkasında hepimizin yakından tanımış olduğu QNB Finansbank gibi dev bir kuruluş vardır. Bu nedenle oldukça kaliteli ve güvenli bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Başta belirtmiş olduğumuz gibi encard isimli bir banka kartı sunuluyor ve bu kartı sadece bankamatik kartı olarak kullanılıyordu. Dilerseniz Encard hakkında kısa bir bilgi geçelim.

Enpara Kart Hizmeti Encard Banka Kartı

Enpara tarafından müşterilerine sunulan encard ATM kartına sahip olmak için öncelikle bir enpara hesabı açılması gerekir. Bu banka hesabını açtıktan hemen sonra müşteri temsilcileri tarafından kartınız teslim edilecektir. Kartı teslim eden müşteri temsilcisi, sizlere sürpriz hediyeler verebiliyor. Ayrıca bu kart teslim işlemi, sizin belirlemiş olduğunuz yerde ve saatte gerçekleşiyor. Yani herhangi bir zaman ve yer problemi yaşanmamaktadır. Encard, diğer bankalar tarafından da sunulan tipik bir banka kartı olma özelliğini taşıyor. Bu kart bakiyesi üzerinden para transfer işlemi yapabilir, fatura ödeyebilir, bir çok yerden alışveriş yapabilirsiniz.

Enpara kredi ve banka kartı ile bir çok kampanyaya dahil olabilirsiniz. Ayrıca banka tarafından müşterilerine özel sunulan avantajlı ürünlere anında sahip olabilirsiniz. Dilerseniz bu konu hakkında enpara müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz. Müşteri danışmanları tarafından verilen hizmetler, ücretsiz ve kalite standartlarına uygun olarak verilmektedir. Müşteri danışmanları ile yapacağınız görüşmelerden memnun kalmamanız neredeyse imkansız.

QNB Finansbank ve Enpara.com müşteri danışmanları, oldukça etkili bir iletişim içerisinde hizmet veriyorlar. Bu konu hakkında merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdan bizlere de ulaştırabilirsiniz. Takipçilerimiz ve uzman ekibimiz tarafından bu sorularınıza en kısa süre içerisinde mutlaka yanıt verilmeye çalışılacaktır. Bizleri sosyal medya üzerinden takip etmek için sayfa başında bulunan Facebook, Instagram ve Youtuba butonları kullanılabilir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.