Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Günümüz bankacılık sektörüne hızlı ve kaliteli bir giriş yapan Enpara, şubesiz bankacılık hizmeti vermektedir. Enpara.com, QNB Finansbank tarafından desteklenen bir alt yapıya sahiptir. Enpara bankacılık hizmetlerinin kullanımı oldukça kolay ve güvenli tutulmuştur. Özellikle İnternet üzerinden sağlanması bazı kişiler için kuşku verici olarak görünse de, Güvenli İnternet Bankacılığı son teknolojiler ile desteklenmektedir.

Enpara Hesap Açma Bilgileri

Öncelikle Enpara hesabı açmak için yapılması gereken işlemin oldukça basit ve güvenli olduğunu özellikle vurgulamak isteriz. Hatta kuruluş hesap açtıran bir çok müşterisine (Not defteri, Kalem, Ajanda) sürpriz hediyeler ile mutlu etmektedir. Enpara hesabınızı İnternet üzerinden ya da QNB Finansbank’ın şubeleri ve ATM’lerinden yönlendirme imkanı da sunulan diğer hizmetler arasında olmaktadır.

Enpara hesabı açmak için bir çok kolay yöntem bulunmaktadır. Dilerseniz bu yöntemleri maddeler halinde sizinle paylaşmaya başlayalım;

Müşteri hizmetleri: Enpara müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığı ile oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde hesap açtırma işlemi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numaralarını aradıktan sonra, hemen bir Enpara hesabı açtırmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Müşteri danışmanları sizinle oldukça kaliteli bir şekilde iletişim sağlayıp, ardından hesabınızın açılması için anında işlemleri başlatacaktır. Müşteri hizmetleri telefon numaralarını bilmiyorsanız, lütfen satır başında vermiş olduğumuz mavi (Link) yazıya tıklayınız.

Finansbank Şubeleri: QNB Finansbank şubelerine giderek müşteri danışmanlarına Enpara hesabı açtırmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Müşteri danışmanları size yeni bir hesap açmak için gerekli bilgileri verecek, ardından hesabınızın açılışını sağlayacaktır.

Enpara İnternet Şubesi: Kuruluşun resmi İnternet sayfasına giriş yaptıktan sonra “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır. Bu seçeneği tıkladıktan hemen sonra karşınıza gelecek olan Başvuru Formu, size gerekli bilgileri doldurmanız için gerekli kutucukları sağlayacaktır. Bu başvuru formunu doldurmanız sonrası, müşteri temsilcileri sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçecek ve müşteri olmanız için gerekli işlemleri tamamlayacaklar.

enpara hesap nasil acilir?

Enpara Hesap Özellikleri ve Diğer Bilgiler

Enpara tarafından sağlanan bir çok işlem ücretsiz olarak sağlanırken, EFT ve Havale gibi Para Transfer hizmetlerinin oldukça hızlı ve kaliteli yapılması dikkatleri çekiyor. Örnek verecek olursak; Garanti, Akbank, Finansbank, Halk bankası vb. diğer bankalara yapacağınız Para Transfer işlemleri için herhangi bir işlem ücreti şimdilik alınmamaktadır. Özellikle kendi deneyimlerimi aktarmam gerekirse, bankalar arası para transfer işlemlerimi sürekli olarak bu şirket tarafından sağlamaktayım. Herhangi bir güven sorunu ya da aksama yaşamadığımı özellikle vurgular, ileri ki bankacılık işlemlerimi devam ettireceğimi belirtmek istiyorum. Buradan sizin aracılığınız ile Enpara yetkililerine vermiş oldukları bu üstün kaliteli bankacılık hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Bu konu hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı, sayfanın en altında bulunan “yorum yap” kutucuğuna belirtebilirsiniz. Sormak istediğiniz özel durumlarınız varsa, lütfen sayfanın en yukarısında bulunan ”iletişim” seçeneğini kullanınız. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.