En Ucuz Trafik Sigortası

En Ucuz Trafik Sigortası

Araç sahibi olan herkesin yaptırmak zorunda olduğu trafik sigortalarında herkesin en merak ettiği konu en ucuz trafik sigortası hangi firma tarafından yapılmaktadır? sorusu geliyor. Oldukça yüksek rakamlara çıkmış olan trafik sigortası birçok araç sahibinin belini büküyor.

en-ucuz-trafik-sigortasi

En Ucuz Trafik Sigortası

Trafik sigortaları hesaplaması yapılırken aracınızın markası, aracınızın modeli, araç plaka no, ruhsat no gibi bilgiler istenmekte ve aracınızın daha önceki hasar durumuna göre bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Her araç için farklı sigorta firmalarından daha uygun fiyat teklifi almanız mümkündür.Şimdilerde ortaya çıkan uygulamalarla İnternet üzerinden araç bilgilerinizi girerek birkaç farklı sigorta şirketinin karşılaştırmalı fiyatlarına ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlı trafik sigortasını bunların arasından seçerek tasarruf sağlayabilir ve kendi bütçenize en uygun trafik sigortasını yaptırma şansına kavuşabilirsiniz.

Yapılan detaylı incelemelerde en uygun trafik sigortalarını devlet bankalarının verdiği görülmektedir. Eğer sigorta sorgulamalarında bu bankalara ait fiyat bilgileri çıkmazsa özel olarak bu bankaların sigorta birimleriyle görüşmenizde fayda vardır.

 

Ziraat Bankası Trafik Sigortası

Ziraat bankası tarafından yapılan trafik sigortası trafik kazalarında meydana gelebilecek ve üçüncü şahıslara verilecek maddi hasarlar ve tedavi masraflarının karşılanması noktasında en uygun koşullarda sigorta yapan firmalardan birisidir. 2918 numaralı kara yolları trafik kanunu uyarınca trafik poliçelerinde tanımlanmış olan motorlu taşıtların işletilmesi sırasında meydana gelebilecek ölüm, yaralanma ya da zararın sigorta limitleri dahilinde karşılanması Ziraat Bankası trafik sigortası tarafından sağlanmaktadır. Devlete bağlı bir banka olmasından ötürü çıkan tüm yasaları ilk önce uygulayan Ziraat Bankası, vatandaşlara uygun trafik sigortası verme noktasında da öncü kuruluşlardan bir tanesidir.

Halk Bankası Trafik Sigortası

53 yıllık bir birikime sahip olan Halk Sigorta, en uygun trafik sigortası fiyat teklifi sunan firmalardan bir tanesidir. Arkasında devlet desteği olan firmanın trafik sigortası tekliflerini bankanın müşteri hizmetlerinden ya da sigorta satışı yapan İnternet sitelerinden alabilirsiniz.

PTT Trafik Sigortası

Yaptığı tüm işlemlerin yanında sigorta hizmeti de veren PTT şubeleri, trafik sigortası ve diğer tüm sigorta işlemlerinizi karşılayan bir sisteme sahiptir. PTT sigorta hizmetlerinden uygun bir fiyat teklifi almanız mümkündür. PTT sigorta tarafından verilen trafik sigortası fiyatları da piyasadaki diğer firmalara göre oldukça uygun rakamlardadır. PTT sigorta kendi bünyesinde sigorta hesaplama işlemini yaptığı için, toplu olarak sigorta karşılaştıran İnternet sitelerinin sistemlerinde gözükmemektedir. Trafik sigortası yaptıracağınız zaman PTT sigorta hizmetlerinden de bir fiyat teklifi almayı unutmayınız. PTT İnternet sitesi üzerinden sigorta hesaplama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

en-ucuz-trafik-sigortasi

Diğer bankalar ve En Uygun Trafik Sigortası gibi konular hakkında bilgi alabilmek için BANKALAR kategorisini inceleyiniz. Bizi takip etmeye devam ediniz. KrediBanka.Org

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.