En Para Bas Biriktir Butonu

Şubesiz bankacılıkta öne çıkan En Para Bas Biriktir Butonu Ne İşe Yarar? Yazımızın detaylarında bu soruya dair bir çok cevabı bulabilirsiniz. Ayrıca Şubesiz Bankacılık yapılan bu hizmetler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmek için, sayfa başında bulunan arama butonuna ENPARA yazmanız yeterli olacaktır.

012 yılının Ekim ayında faaliyetine başlayan, şubesiz bankacılıkta Türkiye’nin öncü firmalarından olan En Para dijital platformlar üzerinden işlemlerin gerçekleştirilebildiği bir sisteme sahiptir. En Para işlemlerinin tamamı dijital olarak gerçekleştirilmektedir yani banka İnternet ve telefon bankacılığı yoluyla hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri sayısı katlanarak artan işletme Mobil Bankacılık, İnternet Şubesi ve Telefon Bankacılığı yoluyla müşterilerine hizmet sunmaktadır.

En Paranın Sunduğu Hizmetler

Finansbank‘ın sunduğu bir hizmet olan En Para’nın tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında EFT ve Havale işlemlerinden herhangi bir ücret almaması, hesap işletim ücreti almamasının yanında nakit ihtiyaçları için avantajlı kredi olanağı sunması, yüksek mevduat faiz oranı vermesi gibi sebepler gösterilebilir. Müşterilerini memnun eden uzun süreli kampanyalar düzenlemeleri ve hizmetlerini sürekli hale getirmeleri de bu sistemin tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. Şubeye sahip olmamasından ötürü, şube giderleri bulunmayan kurum bu avantajını müşterileriyle paylaşmaktadır. En Para sistemine nakit para yatırıp çekebilmek için Finansbank ATM’leri ücretsiz olarak kullanılabilir. Ayrıca sistem diğer banka ATM’lerinden ayda bir defaya mahsus olmak üzere para çekebilme avantajını da sunmaktadır.

Bas Biriktir Butonu

En Para tarafından müşterilere sunulan avantajlardan bir tanesi de birikimlerini arttırmasıdır. Sistem üzerindeki çeşitli hesaplar sayesinde diğer tüm bankalara oranla daha yüksek bir birikim yapma şansına sahip olabilirsiniz. Bu birikim araçlarından bir tanesi de Bas Biriktir işlemidir. Bas biriktir Enpara’nın birikimlerinizi artırabilmeniz için sunduğu bir sistemdir. Sistemin en önemli özelliği tek tuşla kullanım olanağı sunmasıdır. Bas Biriktir ile işlem yapabilmek için biriktireceğiniz hesabı ve tutarı seçmeniz gerekmektedir. Bu seçim bir kereye mahsus olmak üzere yapılmaktadır. Bu seçimi gerçekleştirdikten sonra ne zaman bu butona bassanız daha önceden tanımlamış olduğunuz tutar diğer hesabınıza aktarılmakta ve bu hesapta bulunan toplam rakam her gece faiz kazanmaktadır. Bu sistemde bankanın size tanımladığı ek para limiti kullanılamaz. Bu sistemi ayarlar menüsünden rahatça açıp kapatabilirsiniz.

Yukarıda verilen bilgileri ilgili kuruluşun resmi İnternet sitesinde bulabileceğiniz gibi, şubeleri ya da müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Yayımlanan yazı tamamen bilgi paylaşımı amacı taşımakta ve ilgili kuruluş ile sayfamızın hiç bir ilişkisi yoktur.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.