En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

En Hızlı Kredi Kartı Sunan Bankalar
2016 yılına girdiğimiz bu aylar da, bankacılık sektörünün daha sert bir rekabet içerisine girdiği gözlerden kaçmamaktadır. Gelişmiş bankacılık teknoloji sistem ağlarına eğilimin oldukça yoğun yaşandığı bu günlerde, bankacılık hizmeti alan müşterileri arasında en büyük kaygı ise zaman birimidir. Zaman bireylerin sektör içine yeni girmiş bankaları tercih etmemelerinde’ki en büyük neden olurken, köklü ve teknolojik hizmet sağlayan bankalar tercih sebebi olmaktadır. İnsanlar artık yoğun olarak bankacılık sektörünün tüm hizmetlerini kullandığı için neredeyse insanların %15’i üzerinde nakit taşımıyor gibi bir algı oluşmaktadır. Kredi kartları hayatımıza girdiği günden bu güne sektör gözetmeksizin neredeyse tüm ticari işletmeler post cihazları ile tanışmıştır. Artık para üstü beklemeye bile tahammül edemeyen insanların, en hızlı işlem gören bankalar ile çalışmak istemedi gayet normal bir algı olarak görülmektedir. Son zamanlarda dünya çapında görünen bilinçsiz kredi kartı harcamalarının önüne geçebilmek için, ülke çapında bazı önlemler alınmaktadır. Bizim ülkemiz’de bu tür önlemleri alma kararı BDDK (bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu) tarafından sağlanırken, bankaların tamamı BDDK’nın belirlemiş olduğu kurallara uymak ile yükümlü tutulmaktadır. Bankaların en büyük gelir kaynakları, kredi ve kredi kartı gibi hizmetleri olmaktadır. Bu tür hizmetlerini ne kadar çok kişi kullanır ise, hizmetin alınmış olduğu banka o kadar çok kar marjı bakımından yükselişe geçmektedir. İnsanlar artık temel bir ihtiyaç gibi gördüğü kredi kartlarını, yanlarından hiç ayırmıyor ve neredeyse tüm ihtiyaçların’da kullanıyorlar. Teknoloji, sağlık, fatura ödemeleri, eğitim ve gıda alışverişleri gibi bir çok alanda kullanma imkanı sunulan kredi kartları, oldukça geniş bir kitleye hitap etmeye başlamış bir durumdadır. Fakat bu tür hizmetler için bankalar belli bir faiz oranı uyguluyor ve kart kullanıcıları artık bunu daha bilinçli olarak görebilmektedir. Faiz oranlarına göre banka seçen müşteri kitlesi, son dönemlerde ülke çapında oldukça yüksek seviyelere ulaşan bir kart başvuru yoğunluğu yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Yukarıda belirtmiş olduğumu gibi, artık bankalar kredi kartı başvurusu gerçekleştiren bireylerde bazı kriterler aranmakta ve bu kriterlere göre kart başvurusuna onay verip vermeme gibi bir karar almaktadır. Tabii ki bu işlemler bireyler arasında oldukça uzun sürdüğü düşünülmekte ve insanlar artık “en hızlı kredi kartı veren bankalar” araştırması yapmaktadır. Bu bankaları detaylı olarak açıklamak istedik.

En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar
Bankaların kart başvurusu yapan bireyler’de aramış olduğu bazı şartlar olduğunu söylemiştik, önlem amaçlı olarak yapılan bu uygulamaları bazı bankalar oldukça hızlı gerçekleştirmektedir. Kredibanka.org ailesi olarak “En çabuk ve hızlı kredi kartı veren bankalar” arasında sadece bir kaç tanesini sizler için paylaşma kararı aldık. Öncelikle kart kullanımı konusunda haddimiz olmasa’da, ufak bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Lütfen gelirinize göre harcamalarınızı yapınız, dünya çapında oldukça geniş bir kitleye dağılan bilinçsiz harcama hastalığı aileleri oldukça zor durumlara sokmakta ve gün geçtikçe daha kötüye sürüklemektedir. Dünya özellikle ülkemiz insanlarının bu tür durumlara düşmemeleri temennisinde bulunarak bu tür içerikleri paylaşma gururunu yaşıyoruz.

En Çabuk Kredi Kartı Veren Bankalar
Denizbank
Akbank
Yapı Kredi Bankası
Finansbank
-Garanti Bankası
Gibi bankalar oldukça hızlı bir işlem faaliyeti yürüterek, sizleri en kısa sürede kredi kartı sahibi yapmaktadır. Ayrıca bir çok banka siz başvurunuzu sağladıktan sonra, kredi kartınızı basıp sizin belirlemiş olduğumuz teslimat adresine posta yolu ile en hızlı şekilde göndermektedir.

En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

1 Yorum

  1. Fatma

    27 Ocak 2016 at 23:45

    Bende akbankın kac gunde kredi karti verdigini merak ediyordum bu yaziyla ogrendim iyiki bu siteyi kurmusunuz tessekkurler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir