En Avantajlı Banka Kredisi

En Avantajlı Banka Kredisi

Nakit ihtiyacı olan birçok kişi en avantajlı banka kredisi hakkında detaylı araştırmalar içerisine girmektedirler. Peki gerçekten en avantajlı banka kredileri nelerdir?

Bu ürünler İhtiyaç kredileri olabileceği gibi, Taşıt ve Konut alımları için de kullanılabilirler. Nakit ihtiyaçları için çekilen ihtiyaç kredileri alışverişler, evlilik, okul giderleri gibi pek çok durum için kullanılabilir. Bankaların kredi seçenekleri çeşitli vadeler ve faiz oranlarıyla sunulmaktadır. Bankalar tarafından dönemsel olarak düzenlenen kredi kampanyalarında uygun vade ve faiz oranları yakalanabilirken, bankaların kredi ürünleri arasından da uygun olanları tespit ederek avantajlı kredi çekme imkanına sahip olabilirsiniz.

En Avantajlı İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İhtiyaç kredileri faiz oranları incelendiğinde %0,99 ile %1,99 arasında değişen rakamlar görülmektedir. Yasal olarak bankalar tarafından verilebilen en uzun vade oranı 36 aydır.

Bize göre En avantajlı kredi veren bankalar; Denizbank, ING Bank, Yapı Kredi Bankası ve İş bankasıdır. Denizbank, ING Bank ve Fibabanka 3 ay ila 36 ay arasında değişen vadelerle %0,99 faiz oranı verirken, Yapı Kredi Bankası 36 ay vadeli verdiği kredide %1,23 faiz uygulamaktadır. Son olarak İş Bankası 3 ay ila 36 ay arasında vade seçenekleriyle %1,27 faiz oranı vermektedir. Denizbank, Fibabanka, Yapı Kredi Bankası ve İş Bankası bu kredilerini bayram kredisi adı altında duyururken, ING Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı ihtiyaç kredisi adı altında avantajlı kredilerini duyurmuştur.

Avantajlı Konut Kredileri Hangi Bankada

Konut kredisi faiz oranları %1,08 ila %1,25 arasında değişmektedir. Yasal olarak bankalar konut kredilerinde en fazla 120 ila 180 ay vade verebilmektedirler.

En avantajlı konut kredisi veren bankalar, sırasıyla; Finansbank, Halkbank, Vakıfbank ve Fibabankadır. Finansbank konut kredileri 180 aya kadar vadelerde %1,08 oranında imkanlarla sunulmaktadır. Halkbank’ın canım evim adı altında sunduğu kredi vadesi 180 ay ve %1,10 faiz oranıyla sunulmaktadır. Vakıfbank ve Fibabanka 120 ay vade ve %1,10 faiz oranıyla sunulmaktadır.

Taşıt Kredilerinde En Avantajlı Bankalar

Taşıt kredileri faiz oranları % 1,04 ila % 1,40 arasında değişmektedir. Yasal olarak taşıt kredilerinde vade oranı 48 aya kadar olabilmektedir.

En avantajlı taşıt kredisi veren bankalar; ING Bank, Vakıfbank, Denizbank, Halkbank’tır. ING Bank 48 vadeyle % 1,04 faiz oranını sıfır ve 2. El araç kredilerinde vermektedir. Vakıfbank 48 ay vade seçeneğiyle sıfır araçlar için % 1,20 faiz oranı verirken, 2, el araçlar için % 1,22 faiz oranı uygulamaktadır. Denizbank tüm araçlar için 48 ay vade ve % 1,20 vade oranını müşterilerine sunmaktadır. Halkbank’ta % 1,23 faiz oranıyla 48 ay vadeyle avantajlı taşıt kredisi olanağı sunmaktadır.

“En avantajlı banka kredisi veren banka” içerikli yazımızı bilgi paylaşımı yapmaya yönelik hazırladık. Bahsi geçen vade, faiz ve diğer oranlar bankalara göre farklılık gösterecektir. Sayfada geçen faiz, vade ve taksit seçeneklerinin her hangi bir geçerliliği yoktur. Tercih edeceğiniz bankanın müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek, bankacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.