Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Emekliye Promosyon Müjdesi

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar!

Promosyon, bizi ilgilendiren anlamı ile bankaların emekli maaşlarını kendi şubelerinden alacak olan müşterilerine ödeyeceği bir bedel olarak belirtilmiştir. Yani maaş aldığınız banka, size benden maaş aldığın için sana şu kadar TL ücret vereceğim demektedir. Ancak normal ve ticaret hayatında promosyon; bir malın daha geniş kitlelere ulaştırılmasını sağlayan bir çalışmalar süreci olarak bilinmektedir.

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Emekliye Promosyon Müjdesi

Emekliler için uzun zamandır gündem maddesi olan promosyon ödemeleri bu yıl mart ayı itibari ile nihayet sonuçlanacak. Ancak şimdi emeklilerin kafasındaki en büyük soru işaretlerinden biri hangi bankanın, ne kadar promosyon ödemesi yapacağı. Bankaların mevcut müşterilerine nazaran, yeni gelecek olan emekli müşterileri için yaptıkları promosyon çalışmaları tüm emeklilerin aklını karıştırmış durumda. Kafalardaki en büyük soru işaretlerinden biri de ”Emekliler hangi bankadan maaş aldığında en yüksek promosyon ücretini alacak?” konusu olmaktadır. Bankalar ise kendilerine daha çok müşteri sağlayabilmek için çeşitli paketler ve teklifler ile emeklilerin maaşlarını kendi bankalarından almaları sağlamaya çalışıyor.

Şunu belirtmek isteriz ki hak edeceğiniz promosyon bedeli ödenen net emekli maaşı miktarınıza göre belirlenmektedir. Bu nedenle hangi bankaya giderseniz gidin, alacağınız promosyon ücretinde bir fark olmayacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey ise, bankaların maaşınızı taşımanız karşılığında size sunacağı paketler arasından en uygun ve kazançlı olan bankanın teklifini kabul etmek olacaktır.

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Emekli vatandaşlar için düzenlenmiş bazı bankaların avantajlı tekliflerini sizler için araştırdık. Yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda, net olarak verilecek hediyelerin belli olduğu bazı bankaları sizler için bulduk;

  • AKBANK: emekli maaşlarını kendi bankaları nezdinde almaları halinde promosyon ücreti ve 300 TL ve 300 TL değerind chip para hediye vereceğini
  • Garanti Bankası: Maaşlarını kendi bankalarında alacak olan emekli müşterilerine 300 TL promosyon ücreti ve 1 çeyrek altının yanında 1 gram altın hediye edeceğini
  • Türkiye İş Bankası: promosyon ücreti 300 TL nin yanında 50 TL maxi puan
  • Finansbank: promosyon ücretinin yanında Finansbank kredi kartı üzerinde 360 TL ye kadar hediye ve puan para vereceğini belirtmiştir.
Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Bu bankaların dışında; Ziraat bankası ve Denizbank ise paketlerini henüz açıklamamalarına rağmen, bankalarında emekli maaşı alan müşterilerine bazı hediyeler sunacaklarını belirtmiştir. Emeklilere Promosyon Veren Bankalar hakkında yapmış olduğumuz açıklamalar, tamamen bilgi paylaşımın amaçlamaktadır. Bu konular hakkında yapacağınız tüm bilgilendirme ve düzeltmeleri yorum yaparak bizlere ulaştırabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.