Denizbank Telefon Bankacılığı İşlem Limitleri

Denizbank telefon bankacılığı ile yapabileceğiniz işlem limitleri ve saatleri hakkındaki bilgiler bu sayfada! Burada göreceğiniz işlem limitleri ve saatleri, Denizbank telefon şubesine göre belirtilmiştir. Aşağıda sizler için işlem limitleri ve saatlerini maddeler halinde, detaylı olarak belirttik. Ayrıca maddeler; işlem adı, minimum ve maksimum tutar, başlangıç ve bitiş saatleri şeklinde sıralanmış olacaktır.

Denizbank Telefon Bankacılığı İşlem Limitleri

denizbank telefon bankaciligi

Denizbank telefon bankacılığı işlem limitleri

Transfer İşlemleri Limit Ve Saatleri

  • Virman: 1.000.000 TL. Ve 24 saat yapılabilir.
  • Havale: 1-50.000 TL. Ve 24 saat yapılabilir.
  • İsme havale: 1-50.000 TL. 24 saat yapılabilir.
  • EFT: 1-50.000 TL. 05:30 ile 17:00 saatleri arası yapılabilir.(İsme Eft, başka banka kartına ödeme, OGS ve KGS ödemeleri)
  • SWIFT: 1-50.000 TL. (Karşılığında döviz) 24 saat yapılabilir.

Kredi Kartı İşlemLimitleri Ve Saatleri

  • Kredi kartı borç ödeme: 100.000 TL. 24 saat ödenebilir.
  • Başkasına ait kart borcunu ödeme: 100.000 TL. 24 saat ödenebilir.
  • Nakit avans çekme: 10-25.000 TL. 24 saat çekilebilir.

Ayrıca online kredi kartı başvurusu ve ATM işlemleri, 24 saat boyunca yapılabiliyor. Aynı gün para transferi için yapılan işlem tutarı, 50.000 lirayı geçemiyor. Saat 16:00’a kadar yapılan USD/EURO ve SWIFT işlemi, bir (1) gün valörlü oluyor. 16:00’dan sonra alınan işlem talimatları ise iki (2) gün valörlü olmaktadır. Diğer bütün döviz cinsleri 2 gün valörlü olarak işlem görüyor.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Denizbank telefon bankacılığı işlem limitleri ve saatleri adlı konu, banka kaynak alınarak hazırlanmıştır. Denizbank işlem saatleri ve limitleri hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgiyi Denizbank şubeleri ve açıkdeniz telefon bankacılığı hizmet numaralarını arayıp alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu konu hakkında uzman ekibimize herhangi bir soru sorabilirsiniz. Bu sorularınızı bizlere ulaştırmak için aşağıdaki yorum kutusunu kullanabilirsiniz. Bknz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.