Denizbank Şubeleri Mesai Saatleri

Denizbank uzun süredir bankacılık sektörünün önde gelen isimleri arasına adını altın harflerle yazdırmıştır. Uzun zamandır bir çok kişiden, özellikle sosyal medya üzerinden, sorulara maruz kalıyoruz. Bu sorular genelde “Denizbank şubeleri saat kaçta açılıyor veya kapanıyor?” gibi olmaktadır. Aşağıda bankanın mesai saatleri hakkında tüm bilgilere yer verilmiştir.

Denizbank Şubelerinin Çalışma Saati

Denizbank şubelerinin büyük bir çoğunluğu hafta içi (iş günleri) saat 09:00 ile 17:30 arası faaliyet göstermektedir. Fakat gün boyu sürekli olarak faaliyet göstermez. Şubeler belli bir süre boyunca öğle molası ya da öğle arası denilen, kısa bir ara verir. Öğlenleri verilen bu aralar tüm personelin çay, kahve, yemek ya da vesaire ihtiyaçlarını karşılaması amaçlı verilir. Bu ihtiyaç molası için verilen süre hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen yazının devamını inceleyiniz.

Deniz-bank-mesai-saati

Denizbank Öğle Saati Kaçta Açılıyor ya da Kapanıyor?

Evet! Denizbank müşterileri gün içinde bankacılık hizmetleri alabilmek için belirlenmiş bazı saatleri beklemek zorunda kalabilir. Bu zaman aralığı ise toplam da bir (1) saat olarak belirlenmiş olup tüm şubeleri kapsamıyor. Genelde 12:30 ile 13:30 arası uygun görülmüştür. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi bankanın çalışma saatleri arası verilen bu mola, banka personeli ihtiyaçlarını gidermesi amacıyla verilir.

Şube Dışında Bankacılık Hizmet Saati

Denizbank şubeleri açılış ve kapanış saatleri dışında, bankacılık hizmeti alabilmek için bankanın faaliyet gösteren hizmet noktalarını tercih edebilirsiniz. Bunlara örnek vermek gerekirse;

  • Denizbank mobil uygulaması,
  • Telefon bankacılığı numarası,
  • İnternet bankacılığı,
  • ATM (Bankamatik) cihazları

tercih edilebilir. Bu hizmet noktalarının bir çoğu 7 gün 24 saat hizmet vermeyi sürdürür. Bu nedenle istediğiniz saat ya da gün hizmet alma şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Ayrıca çağrı merkezi üzerinden işlem gerçekleştirmek isteyen takipçilerimizin, Denizbank müşteri hizmetleri başlıklı sayfamıza göz atmasını tavsiye ederiz. Denizbank şubelerinin çalışma saatleri hakkında vermiş olduğumuz bu bilgilerin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, sayfanın alt kısmında bulunan yorum kutusunu kullanınız. Siz hala bizi sosyal medya üzerinden takip etmiyor musunuz? Güncel bankacılık ve finans haberlerine anında ulaşmak için Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.