Denizbank Maaş Müşterilerine Özel Kredi Kampanyası

Denizbank maaş müşterilerine özel kredi kampanyası sunuyor! Sadece maaşını Denizbank’dan alan müşterilere özel kredi faiz oranları belirlenmiştir. Üstelik 48 aya varan vade seçenekleri ve 60 bin liraya kadar sunulan avantajlarla. Dilerseniz başvuru için gereken şartlar ve gerekli koşulları detaylıca inceleyelim.

Maaş Müşterisine Özel Kredi Veriyor

Denizbank tarafından sunulan bu avantajlı seçenek, sadece maaşını bu bankadan alanlar için geçerlidir. Sizde maaşınızı Denizbank’dan alıyorsanız, hemen bu kampanyadan yaralanabilirsiniz. 48 aya varan vadeler ve 60.000 TL. kadar verilen kredili ürün hakkında bilgiler.

Kredi Faiz Oranları Kaç?

Denizbank maaş müşterisi kredisi için sunulan faiz oranları %1.64’den başlıyor. Aylık 530 lira civarı bir taksit ödeyerek, 10.000 lira kredi çekebilirsiniz. Her bankada olduğu gibi taksit sayısı arttıkça, faiz oranı artacaktır. Lütfen bankalardan kredi alırken bu özelliği gözden geçiriniz.

maas musterisine kredi

Kaç Ay Taksit Yapılır?

Maaş müşterisi olanlar 12, 24, 36 ve 48 aylık vade seçeneklerinden anında yararlanabilir. Denizbank şubelerine giderek veya bankanın müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp, bu konu hakkında farklı bilgiler alabilirsiniz.

Denizbank Maaş Müşterilerine Özel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmak için en yakın Denizbank şubesine müracaat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon bankacılığı hizmet hattından da başvurular yapılabiliyor. Başvuru yaparken bazı evraklar gerekli olacaktır. Bu evrak ve belgeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Başvuru için Gerekli Belgeler Nelerdir?

Maaş müşterisi olduğunuz için zaten bir çok belgeniz bankada olabilir. Fakat başvuru yaparken bankanın talep edeceği bazı evraklar şu şekildedir;

  • Nüfus cüzdanı (aslını ve fotokopisini)
  • Düzenli gelir belgesi (maaş bordrosu, maaş yazısı, vb.)
  • İkametgah yerini gösterir belge
  • En son aya ait olan resmi bir fatura belgesi (elektrik, Şu, doğalgaz gibi)

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bilgi ve belgelerin yanı sıra banka farklı konularda yardım talep edebilir. Örneğin bu kampanya maaş müşterilerine özel olduğu için kefilsiz kredi avantajından faydalanabilirsiniz. Yalnız banka gerekli görmesi halinde, ekstra evrak ve/veya kefil talep edebilir. Bu nedenle bu tip durumlara hazırlıklı olmanızı öneririz.

Kredi Tahsis Ücreti Kaç Para?

Kredili hizmet kullananlar için ortalama 50 lira tahsis ücreti alınıyor. Bu ürünü kullanırken bu konu hakkında fa bilgi alabilirsiniz. Müşteri danışmanı ile irtibata geçerek, konu hakkında çok daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir kısım kaldı mı? Şayet varsa bize sorabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.