Denizbank Hoşgeldin Kredisi

Denizbank Hoşgeldin Kredisi

Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanın en avantajlı yolu “2016 Denizbank hoşgeldin kredisi kampanyası” olabilir! Daha önce Denizbank tarafından sunulan her hangi bir kredi olanağına sahip olmayanlar, Hoşgeldin Kredisi Başvurusu yapabilirler. Yazının devamında bu kampanya kapsamında talep edilecek belgeler ve evraklar dan tutun, başvuru yöntemlerine kadar tüm detayları sunmaya çalıştık.

Hemen Başvur

Denizbank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Kampanya Özellikleri

Aylık %1.29 gibi bir oranla başlayan faiz oranları ve 36 aya kadar sunulan vade seçenekleri ile 55.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Tüm bunlara sahip olabilmek için kefil şartı aramayan banka, bazı durumlarda kefil talep edebiliyor. Bu kampanyaya sadece nüfus cüzdanınız ile dahil olabilir, oldukça hızlı bir sürede başvuru yapabilirsiniz.

Sadece T.C. kimlik numarası ve adınıza kayıtlı cep telefonu numaranız ile anında başvuru yapabilirsiniz. Denizbank aracılığı ile sunulan bu kampanya, ilk defa kredi kullanacak kişilere özel faiz oranları ile sunulmaktadır.

Şartlar Ve Koşullar

Başvurusu sahibinin, daha önce Denizbank Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanmamış olması gerekiyor. Kampanya kapsamında talep edilecek olan en yüksek kredi limiti 55.000 TL olarak belirlenmiş olup, 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır.

Banka bu hizmeti süresince kefil talep etme, kampanyayı durdurma, ek belgeler isteme ve faiz oranını değiştirme haklarını saklı tutar. Ayrıca başvuru yapılacak parasal limite göre, faiz oranları değişebiliyor. Banka 3.000 TL olan bir miktar için %1.29 faiz oranı belirleyebilir veya 10.000, 20.000 ya da 30.000 TL gibi yüksek tutarlar için %1.44 faiz oranı oluşturabilir.

Başvuru Ve Gerekli Evraklar

Başvurunuzu en yakın Denizbank Şubesi‘ne yapabileceğiniz gibi, başvuru için sadece nüfus cüzdanı yeterli olacaktır.

Hoşgeldin Kredi Kampanyası

Denizbank Hoşgeldin Kredisi 2016

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi banka başvuru ve kampanya koşulları için değişiklik yapma haklarını saklı tutar. Ayrıca banka tarafından gerekli görülmesi halinde, başvuru yapan kişiden ek belge ve kefil isteme hakkına sahip olmaktadır. Bu gibi durumlara genelde findeks Kredi Notu Sorgulama işlemi sonrası karar verilirken, kredi puanı yüksek olan banka müşterilerinden bir çok finans kuruluşu ekstra belge talep etmemektedir. Bu nedenle kredi notunuz hakkında bilgi sahibi değilseniz, öğrenme işlemi yapmadan önce Kredi Notu sayfamıza göz atınız. Referans alınacak olan bu belge hakkında öğreneceğiniz her türlü konu, daha sonraki bankacılık hayatınız için önemli olabilir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.