Denizbank Hesap Numarası Nasıl Öğrenilir?

Denizbank müşterilerinin hesap numaralarını nasıl öğrendiğini biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız, “hesap numarası sorgulama” menüsünü kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz bilgilere göz atarak, farklı yöntemleri deneyebilirsiniz.

Denizbank Hesap Numaram Kaç?

Banka müşterileri, sorgulama yapabilmek için aşağıda verilen yöntemleri, ayrı ayrı deneyebilirler.

Müşteri Hizmetlerinden Bilgi Edinme

Denizbank çağrı merkezini arayıp, “bankadaki hesap numaramı bilmiyorum, nasıl öğrenebilirim?” gibi bir soru sorabilirsiniz. Çağrıyı yanıtlayan müşteri temsilcisi, bir kaç güvenlik sorusu soracaktır. Bu güvenlik soruları, hesabın size ait olup olmadığını belirlemek için sorulur. Sorulara doğru cevap verilmesinin ardından, gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Denizbank Mobil Uygulaması (CEP Bankacılık)

Denizbank mobil uygulamasına giriş yaparak, hesaba tanımlanan rakamlar öğrenilebilir. Mobil uygulamayı cep telefonuna indirdikten sonra, belirlenen şifreyle giriş yapılması gerekiyor. Şifreli giriş yaptıktan hemen sonra, “hesaplarım” menüsüne giriş yapılması gerekir. Hesaplarım menüsüne giriş yaptıktan sonra, hangi hesaba ait numaraları öğrenmek istiyorsanız, o hesaba tıklayınız. Tıklamış olduğunuz hesaba ait numaralar, ekranda belirecektir.

IBAN Sorgulama

Denizbank Şubelerinden Hesap Numarası Öğrenme

Herhangi bir Denizbank şubesine giderek, “hesap numaramı öğrenmek istiyorum!” denmesi yeterli olacaktır. Banka personelleri, kimlik bilgilerinizi teyit etmek isteyecektir. Kimlik bilgileriniz, hesabın size ait olup olmadığını sorgulamak amaçlı sorulmaktadır. Kimlik teyidinin ardından, hangi hesabınıza ilişkin bilgileri istiyorsanız, o hesap için belirlenen rakamları öğrenebilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı Hesap Bilgileri

Denizbank internet şubesine, şifreli giriş yapılması gerekiyor. Bankanın internet şubesine şifreli giriş yaptıktan sonra, “hesaplarım” menüsüne giriş yapınız. Hesaplarım menüsüne giriş yaptıktan hemen sonra, karşınıza tüm hesaplarınız çıkacaktır. Hangi hesaba ilişkin bilgileri istiyorsanız, o hesabın bulunduğu menüye tıklayınız. Tıkladıktan sonra karşınıza hesaba ilişkin tüm bilgiler çıkacaktır. Ayrıca buradan, hesap hareketleri, borç/bakiye sorgulama gibi bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Eğer bu bilgileri “para transferi” yapmak için öğrenmek istiyorsanız, IBAN numarası hakkında bilgi edinmenizi öneririz. Buraya tıklayıp, IBAN numaralarının ne olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sayfanın ortasında bulunan linke (mavi renkli yazı) tıklayıp, şahsınıza ait IBAN rakamlarını öğrenme bilgileri alabilirsiniz. Hala Denizbank hesap numarasının nasıl öğrenildiğini anlayamadıysanız, takıldığınız yeri aşağıdan bize yazınız. Biz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca bizi sosyal medya üzerinden takip ederek, bu gibi bilgilere güncel olarak erişebilirsiniz.

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.