Denizbank Faizsiz Kredi Kampanyası Şartları Nedir

Denizbank faizsiz kredi kampanyası ile gündemi sarstı! Bireysel müşterilere özel olarak hazırlanan bu kampanya koşulları aşağıda sıralanmıştır.

 

denizbank faizsiz kredi

müşteri hizmetleri telefon numarası

Denizbank Faizsiz Kredi Kampanyası

Denizbank iki (2) adet otomatik ödeme talimati veren bireysel müşterilerine, bin lira faizsiz kredi imkanı sunuyor. Faizsiz kredi seçeneğinden yararlanmak için sadece 2 adet otomatik ödeme talimati vermek yeterli olacaktır. Kurtaran hesap sahibi olan veya bu hesabı açan müşteriler anından nakit para kredisi alabilecek. Dilerseniz nasıl başvuru yapılacağına ve kampanya şartlarına kısaca bir göz atalım.

Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru yapmadan önce mutlaka 2 adet otomatik ödeme talimati vermeyi unutmayınız. Otomatik ödeme talimatı veren ve Denizbank kurtaran hesap sahibi olan müşteriler, bu kampanyadan hemen yararlanabiliyor. Peki “kurtaran hesabı olmayanlar ne yapacak?” Hemen size en yakın denizbank şubesine giderek, kurtaran hesap açma talebinde bulunabilirsiniz. Bu başvurunuz kabul edildiği gibi hesabınız aktif edilecektir. Bundan sonra ise yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi iki adet otomatik ödeme talimatı veriniz. Bu işlemi de tamamladıktan sonra bin liralık faizsiz kredi başvurusu yapmak istediğinizi belirtiniz.

Başvuru yapmak için herhangi bir Denizbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Şubeye giriş yaptıktan hemen sonra müşteri danışmanları ile görüşme yapmak için bir sıra numarası alınız. Danışmanla yapacağınız görüşme öncesi faizsiz kredi başvuru formu doldurmanız faydalı olabilir. Form üzerinde belirtilen sorulara doğru ve eksiksiz cevap vermeniz, başvuru sonucu için faydalı olacaktır.

Müşteri danışmanları ile yapacağınız kısa bir görüşmenin ardından, başvuru durumunuz değerlendirmeye alınacaktır. Değerlendirme sonucu olumlu çıkarsa, nakit para anında hesaba geçiyor. Para “Taksitli Kredili Kurtaran Mevduat Hesabı” üzerinden kullanılıyor. Bu nedenle kurtaran hesabımın olması büyük bir önem arz ediyor.

Faizsiz Kredi Kimlere Verilir?

Faizsiz kredi kampanyasına dahil olmak için verilen otomatik ödeme talimatı, ilk kez verilmiş olması gerekiyor. Bu durumda daha önce bankadan talimat vermiş müşteriler, bu kampanyadan faydalanma şansına sahip olamıyor. Talimat süresi 12 ay olarak belirlenmiştir. Yani bu kampanyadan yararlanan müşteri, 12 ay boyunca talimatı iptal etmemelidir. Talimati kredi kartı veya hesap üzerinden verebiliriz. Bu şartları ihlal eden müşteriden, cüzi de olsa bir miktar para talep edilecektir. Diğer tüm şartlar hakkında bilgi almak için Denizbank İnternet şubesi veya yerel şubelerine gidebilirsiniz.

2 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.