Denizbank EFT Ücretleri ve Saatleri

Bu sayfada Denizbank Eft ücretleri ve saatleri hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Konu hakkında aklınıza takılan tüm soruları, sayfanın alt kısmında bulunan yorum yapma kutucuğuna bırakabilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa süre içerisinde yanıtlamaya çalışacaktır.

denizbank eft ucretleri

Denizbank Eft ücretleri

Denizbank EFT Ücretleri Ne Kadar?

Havale işlemlerinde olduğu gibi Eft işlemlerinden de ücret tahsil edilmektedir. Denizbank Eft ücreti 35-350 TL. arasında değişmektedir. Bu ücretlendirme bedelleri, yapacağınız hizmet noktasına ve transfer edilen para miktarına göre değişkenlik gösterecektir. Dilerseniz bunları şu şekilde sıralayalım;

 • Kasadan hesaba yapılan Eft işlemlerinden 60-480 TL.
 • İsme yapılan Eft işlemlerinden 36 300 TL.
 • Düzenli olarak yapılan Eft işlemlerinden ise 3,25 TL ücret kesilmektedir.
 • İnternet bankacılığı üzerinden yapılan Eft işlemlerinden 3,25 TL.
 • Çağrı merkezlerinden yapılan Eft işlemlerinden 21,6 TL.
 • ATM cihazlarından yapılan Eft işlemlerinden ise 6 TL ücret tahsil edilmektedir.

Eft işlemleri sadece mesai saatlerinde gerçekleştirildiğinden dolayı mesai saatleri dışında yapılan Eft işlemlerine 6 lira ek masraf ücreti alınmaktadır. Banka şubelerinden bu işlemi yapanlar, daha uzun ve masraflı bir şekilde bedel ödemek zorunda kalmaktadır. Bu nedenle bir çok banka ve finans kuruluşu tarafından sunulan telefon ve İnternet bankacılığı yöntemlerini kullanmanız önerilir.

Tüm bankaların EFT ücretleri burada!

Denizbank Eft Saatleri Kaçta Bitiyor?

Banka şubesinden yapacağınız Eft işlemleri hariç, tüm Eft işlemlerini 24 saat içerisinde gerçekleştirme hakkına sahipsiniz. Fakat mesai saatleri sonrası, resmi tatiller, ve hafta sonları yapacağınız transfer işlemi, bir sonraki ilk resmi iş gününün Eft saatinde gerçekleşiyor. Gün içerisinde yapılabilecek para transfer limiti 50.000 TL’dir. (Bu durum banka müşterisine göre farklılık gösterecektir) Denizbank Eft Saatleri 05:00 ile 17:00 arasındadır. Denizbank ile ilgili tüm sorularınız ve işlemleriniz için bankanın telefon bankacılığı numaralarını arayabilirsiniz. Bu numaraları bilmiyorsanız, Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı yazımıza göz atınız. Eft ücretleri transfer edilecek paradan kesildiği için bu para miktarını, transfer edilecek paraya eklemeye dikkat ediniz. İşlemi yaparken bu konuda bilgilendirme sayfası karşınıza çıkacaktır.

denizbank havale ucretleri

Denizbank havale ücretleri

Denizbank Havale Ücreti

Denizbank tarafından sunulan para transferi hizmetleri, oldukça kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu konuda bir araştırma yaptığımızda, İnternet ortamında oldukça az sayılabilecek bir şikayet iletisi ile karşılaştık. Bilindiği gibi aynı bankada bulunan bir hesaba yapılan işleme havale, farklı banka hesaplarına veya ismine yapılan işleme Eft denmektedir. Eft ne demek? başlıklı yazıyı okumanız, bu konuda bir yanlışlık yapmanızın önüne geçebilir. Havale ve Eft işlemleri belli bir ücret karşılığında yapılmaktadır.

 • Denizbank havale ücreti gönderilecek ücretin %0,5’i oranında hesaplanıyor.
 • Hesaptan, hesaba yapılacak havale işlemlerinde 24 TL.
 • Hesaptan isme yapılacak havale işlemlerinde 36-360 TL.
 • Kasadan hesaba yapılacak havale işlemelerinde 42-480 TL.
 • Kasadan isme yapılan havale işlemlerinde 48-480 TL.
 • Hesaptan düzenli olarak yapılan havale işlemlerinde ise 1,8 TL ücret alınmaktadır.
 • Denizbank havale ücreti İnternet bankacılığından 1,8 TL.
 • Mobil şubeden 1,25 TL, ATM cihazlarından 6 TL.
 • Çağrı merkezlerinden hesaba yapılan havale işlemlerinde 14 TL.
 • Yine çağrı merkezinden isme yapılan havale işlemlerinden ise 24 TL alınmaktadır.

iban numarasından nasıl eft yapılır?

Denizbank resmi sayfasına ulaşarak, bu gibi bilgileri detaylı olarak alabilirsiniz. Banka, bazı müşterileri için bu fiyatları farklı kılabilir. Örneğin; maaş müşterisi veya özel banka müşterilerine, özel fiyat tarifesi uygulanabilir. Bu gibi soruların cevabını, bankanın müşteri hizmetleri ya da diğer müşteri danışmanlarının olduğu noktalardan alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.