Denizbank BJK Bonus Başvurusu

Denizbank BJK Bonus Kredi Kartı

Denizbank BJK Bonus kredi kartı ile yapılan tüm alışveriş harcamalar, BJK’ne (Beşiktaş jimnastik kulübü) katkı sağlayacaktır. Yani bjk bonus kart sahiplerinin yapmış oldukları harcamalar, bu kulübe belirli bir oranda katkı sağlamaktadır. Yapılan harcamaların hiç birine ekstra bir ücret ödemeden, spor kulübüne katkı sağlanmış olunur. Bjk Bonus card sahipleri Türkiye’nin en geniş kapsamlı üye iş yeri ağına sahip olan bonus ayrıcalıkları ve fırsatlarından rahatlıkla faydalanabilir. Beşiktaş bonus kartlılar; anlaşmalı üye iş yerlerinde taksit, bonus kazanma ve harcama gibi tüm bonus kampanyalarından yararlanma imkanına kavuşacak.Bjk-bonus-kredi-karti

  • Beşiktaş taraftarlarına özel olarak düzenlenen kampanyaların devam edeceği bildirilmiştir.
  • Özellikle maç bileti satın alımları ve Kartal yuvasında yapılan harcamalar için düzenlenen ayrıcalıklar, bjk bonus card sahiplerinin yararlanması için geçerli olacaktır.

Denizbank toplam kampanyaları hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bjk Bonus Kredi Kartına Başvuru

BJK Bonus Card Başvurusu yapmak için; tüm denizbank şubelerini, denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası, Denizbank İnternet bankacılığı ya da SMS ile bonus başvurusu yapma şansına sahip olabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak isteyen takipçilerimiz; BJK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, TC Kimlik Numarasını da yazarak 3280’e göndermeleri yeterli bir işlem olacaktır. Telefon bankacılığı hizmet numaralarını arayıp, müşteri temsilcisine “BJK Bonus Kredi kartı başvurusu” yapmak istediğinizi beyan ediniz.

Bugün sizlere deniz bank tarafından hizmet verilen “BJK Bonus card” hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalıştık. Bu bilgiler ışığında başvuru yapabilmenizi umuyor, bu konu hakkında daha farklı bir soru sorma ihtiyacı duyanların bizimle iletişime geçerek sorular sorma şansına sahip olduğunu hatırlatmak isteriz. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Denizbank BJK Bonus Başvurusu
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir