Çiftlik bank Nedir? Ne Demek?

Çiftlik bank nedir? Ne anlama geldiğini anlatacağımız bu yazı dizimizde, siz değerli takipçilerimiz için detaylı bir araştırma yaptık. Dilerseniz aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum kutusundan bizlere sorabilirsiniz. Soracağınız her soru ile uzman ekibimiz bireysel olarak ilgilenecektir.

ciftlik bank nedir

çiftlik bank nedir?

Çiftlik Bank Nedir?

Çiftlik Bank bir oyun olmasının yanı sıra büyük karlar elde edilebilecek bir yatırım aracı olarak
tanımlanmaktadır. Oyunda yatırılan gerçek paralar ile büyük ve küçükbaş hayvanlar satın alınmaktadır. Çiftlik
Bank sitesine düzenli aralıklarla giriş yapıp, hayvanların ürettikleri ürün satışlarının yapılması gerekiyor. Çiftlik Banka yaptığınız yatırımlarla site sahipleri gerçek hayvan ve arazi satın alarak bunları değerlendiriyor. Sistemde bulunan hayvanların ömrü genel olarak 365 gün olarak belirlenmiştir. Bu durum, Saanen keçisi için istisna olarak değerlendirilmiştir. Çünkü bu değerli keçinin ömrü 700 gün olarak belirlenmiştir.

Yatırdığınız para miktarını yaklaşık 4-5 ay içerisinde geri kazanma şansı veriyor. Sonraki aylardaki kazançlar ise size kar olarak geri dönmektedir. Hayvanın sistemde belirlenen 365 günlük sanal ömrü sona erdiğinde, artık o hayvandan kazanç sağlanamıyor. Bu sebeple yeni yatırımlarda bulunulması gerekiyor. Çiftlik banka 1,000 TL. yatırım yaptığınızda ve sitede düzenli olarak vakit geçirdiğinizde 365 gün sonra yaklaşık 2,500 TL. kazanç elde etme şansı bulunuyor. Bunun 1,000 TL’si sizin paranız, geri kalan 1,500 TL’si ise kar olarak görülmesi gerektiği söyleniyor. Ayrıca ara ara kampanyalar da yapılmakta ve bu kampanya döneminde yaptığınız yatırımı 365 gün sonra üçe katlama şansı verilmektedir. Maksimum seviyede yapacağınız 1,000 TL. yatırımdan, 3,300 TL. kazanç elde etme şansı veriliyor.

Çiftlik Bank Sistemi Nasıl Çalışır?

Çiftlik Bank ailesine katılmak ve kazanç elde etmek için aşağıdaki adımları yerine getirmeniz -gerekmektedir.

  • Üye ol,
  • Altın satın al,
  • Bütçene uygun hayvanı satın al,
  • Hayvanların ürettiği ürünleri sat,
  • Kazanmaya başla.

Sistemde bulunan 1 altının gerçek fiyatı 1 TL’dir. Kazandığınız paraları istediğiniz zaman çekme talebinde garantisi veriliyor. İlk üye olduğunuzda sistem size 19 TL. değerinde Manisa tavuğu hediye ediyor. Bununla bile kazanç sağlamaya başlanabiliyor. Çiftlik Banktan elde edilecek kazanç, alınacak hayvana göre değişiklik gösteriyor. Çiftlik banktan altın satın almak için EFT, kredi kartı, mobil şube ve havale yöntemleriyle ödeme gerçekleştirme şansı sunuluyor. Çiftlik bank hesabına yapılan yatırımlar, hesaba aktarıldıktan sonra altın satın alabilir alınan altınlarla hayvan alma seçeneği sunuluyor.

ciftlik bank nedir

çiftlik bank nedir?

Çiftlik Bank İle Yapılabilecekler

  • Çiftlik bankta bulunan hayvanların fiyatları üretim, yem ,depo miktarları, ömürleri ve yıllık kazanç miktarları yer almaktadır. Bu sebeple yüksek kazanç sağlanabilecek hayvanların satın alınması öneriliyor.
  • Yem depolarının büyütülmesi gerektiği bariz bir şekilde gösteriliyor. Böylece hayvanları besleme süresi daha da azalıyor.
  • Level sistemini takip ederek her seviye atlandığı zaman sistemde geçirilmesi gereken zaman aralığı azalıyor.

Çiftlikbank A.Ş. ile yatırımcılar arasında geçen parasal hiç bir işlem kredi banka ailesine mal edilemez. Konuda geçen bilgiler, tavsiye niteliği taşımaz. Yatırımcıların yapacağı işlemler, sadece kendilerini ilgilendirir ve kendi bireysel fikirleri ile yapılmalıdır. Bu şirketin müşterileri ile olan ilişkileri arasında, herhangi bir durumun ters gitmesi kredi banka ailesi ile ilişkilendirilemez. Bu nedenlerle lütfen iyice araştırma yapmadan yatırımlara hiç bir alanda başlamayınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.