Cep Telefonu İle Findeks Kredi Notu Öğrenme

Cep telefonu ile Findeks kredi notu öğrenme işlemi yapma şansı olduğunu biliyor musunuz? Kredi notu, geçmiş ya da güncel tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla görme şansı elde edeceğiniz bir belgedir. Bankalardan hizmet almak isteyen kişilerin öğrenmesi gereken bir belge haline gelmiştir. Bir çok banka tarafından kredi ya da kredi kartı başvuruları öncesi, referans kağıdı olarak değerlendirilir. Bankalar başvuru yapan müşterinin güncel ve geçmiş dönem bankacılık işlemlerini detaylı olarak görerek, referans elde etmiş olur.

Findeks kredi notu bir kaç büyük bankanın ortak yatırımı ile kurulan KKB (Kredi Kayıt Bürosu) tarafından sayısal veriler elde edilerek sağlanmaktadır. Bu belge bir banka müşterisinin geçmiş döneme ait tüm dokümanları ve güncel bankacılık limitlerini detaylı olarak ortaya sermektedir. Örneğin geçmişte kredi ya da kredi kartı taksitini gecikmeli ödenmiş veya hiç ödememiş birinin, Findeks kredi notu oldukça düşük bir seviyede olur. Findeks kredi notu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, ilgili sayfalarımıza kısaca göz gezdirmenizi öneririz.

Cep telefonu ile kredi notu ogrenme

Cep Telefonundan Findeks Kredi Skoru

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi bir çok kişi artık findeks kredi notunu neredeyse her hafta sorguluyor. Artık findeks notu öğrenme işlemini bir çok hizmet noktası aracılığı ile çok kolay bir şekilde yapılabilir. Cep telefonu ile findeks kredi notu öğrenme işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemi adınıza kayıtlı cep telefonu ile çok rahat bir şekilde yapabileceğiniz gibi, findeks platformu aracılığı ile de yapabilirsiniz.

KKB skoru operatör ücretleri için öğrenme sayfamıza göz atınız.

Türkiye’de kullanılan bir kaç telefon operatörü, findeks kredi notu sorgulaması için hizmet vermektedir. Fakat kredi notu öğrenmek için her bir işlem başına, kendi telefon operatörünüzün belirlemiş olduğu belli bir hizmet bedeli vardır. “Turkcell” ya da “avea” bu işlem için farklı ücret talep ederken, findeks platformu daha farklı bir hizmet bedeli talep edebilir. Bunlar arasında size en uygun olan yöntemi, kredi notu öğrenme kategorisi içerisinde yer alan sayfalardan öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca cep telefonu ile yapılan kredi notu öğrenme işlemleri için belirlenen ücretler için, sayfalarımız arası arama yapabilirsiniz. Telefon ile yapılan sorgulama işlem sonuçları için geri dönüş, neredeyse ilk dakika içerisinde yapılmaktadır.

1 Yorum

  1. Findeks

    2 Ocak 2018 at 01:53

    Findeks ücretleri cep telefonundan farklı mi?
    Findeks kredi notu öğrenme işlemi yapmak için sitesine gitsem olur mu? Turkcell veya avea kullanmadan olmaz mi?

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.