Burganbank İhtiyaç Kredi Faizi

Burganbank İhtiyaç Kredisi

Burganbank ihtiyaç kredi faizi ve başvuru yöntemlerini öğrenerek nakit ihtiyaçlarınıza son verin! Bankanın düzenlemiş olduğu bu hizmet ile alakalı tüm bilgileri buradan alabilirsiniz.

Her müşterisine özel faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veren Burganbank eğitim, alışveriş, sağlık, tatil ve daha pek çok ihtiyacınız için kredi vermektedir. Burganbank ihtiyaç kredisi tüketicilere 48 aya varan vade imkanlarıyla sunulmakta olup, eşit taksit ve esnek geri ödeme seçenekleriyle yüz güldürmektedir. Ayrıca faizsiz ve masrafsız kredi imkanı sunan banka her bütçeye hitap etmektedir. Burganbank ihtiyaç kredi faizi Ekim ayında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Burganbank İhtiyaç Kredi Faizi

Burganbank İhtiyaç Kredi Faizi

Burganbank İhtiyaç Kredi Faizi

Ekim ayı itibariyle Burganbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 12 aydan, 48 aya kadar 10 bin TL kredi için %1.24 olarak belirlenmiştir. Diğer bankalara göre en ideal faiz oranına sahip olduğunu gösteren uzmanlar var. Tahsis ücreti olarak ise 50 TL gibi şaşırtıcı bir rakam veren bankanın, 10 bin TL için aylık maliyet oranı %1,72 iken senelik maliyet oranı ise %20,59’dur.

Burganbank aracılığıyla alacağınız tüketici finansmanı ile düğünden, tatile kadar bütün nakit gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Yenilemek istediğiniz eviniz varsa ihtiyaçlarınızı ertelemeyin! Burganbank’a gidip, ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 48 aya kadar varan vade seçeneklerinden yararlanarak ay sonu nakit paraya sıkışmadan, kolay ödeme avantajı sağlayabilirsiniz.

Her müşterinin bütçesine göre ödeme planı hazırlayan bankadan, ideal şartlar altında kredi alabilirsiniz. İstediğiniz ihtiyaç kredisi miktarı için teklifleri görmek isterseniz bankanın resmi İnternet sitesine giriş yaparak, kredi faiz oranları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Burganbank’tan ihtiyaç finansmanı almak için yapmanız gereken tek şey, gerekli evraklar ile şubelerine gidip başvurunuzu gerçekleştirmek olacaktır.

Burganbank İhtiyaç Kredi Faizi

Burganbank İhtiyaç Kredi Faizi

18 yaşından büyük olan ve aylık kazancının yarısıyla kredi taksitlerini ödeyebilecek durumda olan herkes kredi için başvuruda bulunabilir. Gelirinize göre alabileceğiniz tüketici finansmanı miktarı değişmektedir. Örneğin 12 ay vadeyle alacağınız 10 bin TL kredi için ödemeniz gereken yıllık tutar 12,883,54 TL olacaktır. Aylık sadece 2,833,54 TL ödeyerek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Yukarıda sizler için Burganbank İhtiyaç Kredi Faizi Oranları ve kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalıştık. Vermiş olduğumuz faiz oranları ve ödeme tutarları tamamen örnek göstermek amacı ile yayımlanmıştır. Detaylı ve ayrıntılı bilgileri, İnternet bankacılığı şubesi ya da yerel şubelerine giderek alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.