Burgan Bank Kredi Kartları

Kredi Kartı

Burgan Bank kredi kartları harcadıkça kazandıran, bedavası en bol Bonus puanlar sunan bir yapıya sahip!
Banka tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan kredi kartları hem yurt içi, hemde yurt dışında kullanımı oldukça kolay kartlar dır. Dilerseniz bütün kredi kartlarını ve bu kartların bazı özelliklerini sıralayalım.

Burgan Bank Kredi Kartları

Burgan Bank Kredi Kartları

Burgan Bank Kredi Kartları

Burgan Bonus
Yurt içi ve yurt dışında yapacağınız tüm alışverişlerde bonus puan kazanma şansı vardır. 200.000’den fazla Bonus program ortaklarında yapmış olduğunuz alışverişler de %20 gibi bir orana varan ekstra puanlar kazanabilirsiniz. Biriktirmiş olduğunuz bu Bonus puanları ile üye iş yerlerinde ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. Tüm bu avantajların yanı sıra, Taksitli alışveriş rahatlığı ile harcamalarınızı yapabilirsiniz. Burgan Bank Bonus Kredi Kartı ödemelerini İnternet bankacılığı ya da Telefon Bankacılığı ile oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Burgan Bonus Plus
Burgan Bonus Plus kredi kartı, bonus card hizmetlerinin tamamını veriyor. Bu kartın ekstra özelliği ise, daha fazla bonus puan kazandırıyor olması. Hatta yurt içi ve yurt dışında yapılan alışverişlerde bile, daha fazla puan kazanma fırsatı yakalanıyor.

Burgan Bonus Premium
Bonus Premium kredi kartı ile ekstra bonus puanlar kazanır, yine ekstra bonus fırsatlarından yararlanılır. Yurt içi ve yurt dışında dilediğiniz gibi alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Bonus program ortakları haricinde yapılan alışverişler de, daha fazla puan kazanma şansı yakalanır.

Burgan Bonus Platinum
Platinum Card‘ınız ile tüm dünyada geçerli avantajlardan yararlanabilir, en fazla bonus puanı bu card ile biriktirme şansını yakalamış olursunuz. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm kartların özelliklerini taşıyan Platinum, ekstra avantajlar yakalama fırsatı sunuyor.

Burgan Bank Hesaplı Kart
Banka tarafından sunulan bu kredi kartını, Yıllık Kart Ücreti ödemeden kullanabilirsiniz. Üstelik yurt içi ve yurt dışında yapılan harcama keyfinin yanı sıra, kart sahiplerinin yaşayacakları kazalara karşı teminat sunuluyor. Detaylı bilgi ve Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu yapmak için, en yakın şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

İhtiyaç kredisine başvuru yapmak için inceleyiniz.

Burgan Bank Kredi Kartları

Burgan Bank Kredi Kartları

Kredi kartı faiz oranları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ilgili sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. Bahsetmiş olduğumuz Burgan bank kredi kartları şartları, özellikleri ve kampanyaları “Burgan Bank” değiştirme hakkına sahiptir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.