Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Çoğunluğu Arap hissedarlardan oluşan Burgan Bank grubuna ait olan Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için izlenebilecek yolları yazımızın detayında bulabilirsiniz. Tekfen Yatırım tarafından kurulan Burgan Bank, 2013 senesi itibariyle Cezayir menşeili Gulf Bank Algeria, Irak menşeili Bank of Baghdad ve Tunus menşeili Tunis International Bank ve en büyük hissedar olan Kuveyt menşeili Burgan Grup tarafından satın alınmıştır. Kambiyo yetkisine sahip olan Burgan Bank 51 şubesiyle Türkiye’deki önemli sanayi bölgelerinde faaliyet göstermektedir.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Ürünleri

Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz bazı kredi ürünlerini, sizler için maddeler halinde sıralamak istiyoruz.

  • Süper Net Kredi
  • Değerinizi Bilen Kredi
  • Finansal Destek Kredisi
  • Borç Transfer Kredisi
  • Birikimli Kredi

Burgan bank ihtiyaca göre kredi seçenekleri, bu ana başlıklarıyla sunulmaktadır.

Süper Net Kredi, 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan tüm bireysel ihtiyaçları karşılamaya yönelik verilen bir kredidir. Vade oranına göre faiz rakamı değişen kredi de 12, 18, 24 ay vadelerde % 1,46 oranı kullanılırken, 36 ay vade seçeneğinde % 1,47 oranı kullanılmaktadır.

Değerinizi Bilen Kredi, borcuna sadık müşteriler için verilen ve 100 bin liraya kadar olan tutarlarda 12, 18, 24 ay vadeler için % 1,21 faiz oranı sunar.

36 ay vadelerde % 1,22 faiz oranı uygulanan cazip bir kredi Finansal Destek Kredisi olmaktadır. Ayrıca nakit sıkıntısı yaşayan müşterilerin konutlarını satmadan ipotek karşılığı kredi verilmesinin sağlandığı bir kredi türüdür.

Tüm vade seçeneklerinde azami olarak % 1,99 kredi Borç Transfer Kredisi, ödemelerini takip etmekte zorlanan müşterilerin tüm kredilerini Burgan Bank çatısı altında toplaması için kredi hizmeti verilir. Bu hizmet için verilen kredide 12, 18, 24 ay vadelerde % 1,57 oranı görülürken, 36 ay vade seçeneğinde % 1,58 faiz oranı uygulanmaktadır.

Birikimli Kredi, bireysel emeklilik sistemine katılan müşterilere verilen cazip faizli bir Burgan Bank ihtiyaç kredisi. 12, 18, 24 ay vadelerde % 1,14 faiz oranı uygulanırken, 36 ay vade seçeneğinde % 1,16

burgan_bank_ihtiyac-kredisi-basvurusu

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Burgan Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için, Burgan bank internet sitesine girerek krediler bölümünde bulunan hemen başvur sekmesini kullanabilirsiniz. Kredi başvuru formunda bulunan bazı gerekli bilgileri doldurmanız sonrası, kredi başvurunuz gerçekleşir. Bu bilgiler; TC kimlik bilgisi, kredi tutarı, kredi vadesi, cep telefonu bilgisi, e-posta ve çalışmak istediğiniz şube bilgilerini girip başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bu başvuru yönteminin haricinde biz sizi arayalım bölümünde bulunan formu doldurarak bankanın sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Burgan Bank müşteri hizmetlerini 0850 222 8 222 numaralı telefondan arayabilir veya Burgan Bank şubelerine giderek direkt kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.