Burgan Bank Emekli Maaşı

Burgan Bank Emekli Maaşı Taşıma

Sizde Burgan Bank Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası’na dahil olun, 200 TL nakit paraya sahip olun! Evet yanlış duymadınız! Maaşını Burgan Bank’a taşıyanlar ve Güncel SGK Emeklileri, 200 TL Nakit para hediyesi kazanıyor.

Burgan Bank Emekli Maaşı

Burgan Bank Emekli Maaşı

SGK Emekli Maaşı Transferi

”SGK Emekliler Kulübü” sloganı ile emekli maaşını taşımak isteyenlere kampanya düzenleyen Burgan Bank, 200 TL hediye sunuyor. Emekli maaşlarını Burgan Bank’tan almaya başlayacak ve bu kampanyaya dahil olan banka müşterileri, anında bu kampanyadan yararlanma şansına sahip oluyor. Emekli Maaşı Banka Değiştirme başlıklı yazımız içerisinde, maaşınızı nasıl diğer bankalara taşıyabileceğiniz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca maaşlarını PTT’den alanların, bankalar aracılığı ile talep etme işlemleri çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılabiliyor. e-Devlet aracılığı ile yapılan bu işlem, oldukça güvenli ve standartlara uygun bir yapı olarak sizlere sunuluyor.

Kampanya Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankanın en yakın şubesine giderek ”Emekli Maaşımı Taşımak İstiyorum” diye bir cümle kullanmanız yeterli olacaktır. Banka personeli sizlere bu konuda detayları ile açıklama yapacak ve sormak istediğiniz her türlü bankacılık sorusunu yanıtlayacaktır. Maaşınızı taşıdıktan sonra, banka tarafından sunulan 200 TL’lik hediye hakkında sorularınızı yöneltmeyi unutmayınız. Zira bu konuda yetkili kişiden bilgi alarak, kampanyanın hala devam etmiş olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Burgan Bank Emekli Maaşı

Burgan Bank Emekli Maaşı

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Burgan Bank Emekli Maaşı Taşıma içerikli konumuzu, bilgi paylaşımı yapmaya yönelik yayımladık. Konuda adı geçen kampanyanın başlangıç ve bitiş süreleri hakkında her hangi bir açıklama yapamıyoruz, fakat bankanın müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek konu hakkında sorular sorabilirsiniz. Ayrıca bankanın size en yakın yerel şubesine gidip, bu kampanya hakkında sorularınızı müşteri temsilcisine sormanız yeterli olacaktır. Bizi takip ederek desteklerinizi esirgemediğiniz için çok teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. Kredibanka.org

 

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.