Borç Transfer Kredisi

Giderek artan borçlar nasıl ödenir biliyor musunuz? Daha önce “borç transfer kredisi” hakkında bilgi aldınız mı? Eğer daha önce bu konu hakkında hiç bir bilgiye rastlamadıysanız, hiç merak etmeyin! Biz her yine sizin için araştırdık ve detayları paylaştık.

Kredi kartı limitini sonuna kadar kullandınız ve birkaç bankadan finansal destek alarak istemeseniz de açılmak zorunda kaldınız. Bu desteği sunan bankalara giderek, borcu yapılandırmak istediğinizi ve onlar aracılığıyla bu hizmeti kullanmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Gerekli belgeleri tamamladıktan sonra, tek bir yere borcunuz olacak ve diğer tüm borçlarınızı bu destek ile kapatabileceksiniz.

Bu finansal desteği veren banka sayısı gerekli seviyeye ulaşmış durumdadır. İsterseniz kredi kartlarınızı ve kredinizi kullandığınız bankaya giderek bu konuda onlardan yardım alabilirsiniz. Ya da farklı bir bankaya giderek, diğer bankalara olan borçlarınızı kapatmalarını ve sadece onlara ödeme yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Yazının devamında, bu konuda size destek verebilecek bankaların hangileri olduğunu ve bazı özelliklerini belirmek istiyoruz.

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar

DenizBank

Borçlarınızı tek bir kanalda toplamanızı sağlamak için Denizbank 3 farklı yol ile size finansal destek sunuyor. Bu hizmet seçeneğini kullanacak kişiler için maksimum limit olarak 10.000 TL belirlenmiştir. Faiz oranları 1,90’dan başlıyor ve vade limiti olarak 12, 24 ve 36 ay seçeneklerini müşterilerine sunuyor.

Akbank

Akbank tarafından sağlanan bu finansal destek ise, kredi kartlarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Diğer bankalara olan kredi kartı borçlarını, Axess kartı üzerine alıyor ve 9 aya kadar bunu ödemenize imkan tanıyor. Ayrıca 20.000 TL’ye kadar da borç kapatma desteği veriyor. Faiz oranı ise 2,02’den başlayacak şekilde belirlenmiştir.

QNB Finansbank

QNB Finansbank da bu finansal desteği sunan kuruluşlar arasına adını altın harflerle yazdırmayı başarmıştır. İhtiyaç, kredi kart ve taşıt kredilerinizi ödeme konusunda sizlere hizmet veriyor. 5 bin ile 10 bin TL arasında borçlarınızı karşılamak için kredi desteği sağlıyor. 12, 24 ve 36 ay vade seçeneklerini sunarken, yüzde 1,87’dan başlayan faiz oranları uygulanıyor.

Vakıfbank

Borç transfer kredisini kullandığınız andan itibaren 3 ay erteleme ile ödeme imkanı taşıyan banka müşterilerine kolaylık sağlıyor. 20.000 TL’ye varan kredi desteğini 18 ay vade ile ödeme imkanı sağlıyor. Aylık faiz oranı ise yüzde 1.37 olarak belirlenmiştir.

Borç Transfer Kredisi Veren Diğer Kuruluşlar

Odeabank

15.000 TL yapılandırma kredisi vererek borçlulara bu konuda yardımcı oluyor. Bu miktarı yüzde 1,54’den başlayan faiz oranı ile verebilen banka, diğer seçenekleri gözden geçirmenize olanak tanıyor. Maksimum vade süresi olarak 36 aylık bir süre belirlenmiştir. Bu vade süresi ile çekeceğiniz miktarın aylık ödemesi 564 TL gibi rakamlarla belirlenebiliyor.Bu tip bir duruma düşen müşterinin, “kredi skoru” hakkında detayları takip etmesini tavsiye ediyoruz. Bankaların referans olarak kabul etmiş olduğu bu belgede bulunan puan durumunuz, ileride ihtiyaç duyacağınız bankacılık ürünlerine başvuruda önem teşkil ettiğini hatırlatmak isteriz.

Burgan bank

”Tüm ödemeleriniz imkansız hale geldiyse ödemeleriniz burada” sloganı ile talep edenlere borç transfer kredisi veren diğer bir kuruluş ise Burgan Bank olmaktadır. 36 aya varan vade seçenekleri ve müşterilere 10.000 TL’ye varan tutarlarda hizmet sunuluyor. Faiz oranı ise yüzde 1,86 oranı ile belirlenmiştir.

Şekerbank

Şekerbank, en yüksek borç yapılandırma kredisi veren banka olduğunu söyleyebiliriz. 1.000 TL ile 100.000 TL arasında ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. Ödeme sürenize göre farklı faiz oranları uygularken, 12 ay için yüzde 1,15 ve 36 ay için yüzde 1,19 faiz oranı uyguluyor.

Borç Taşıma Kredisinin Özellikleri

Bu durumlara düşen müşterilerin banka skoru hakkında detayları takip etmesini tavsiye ediyoruz. Bankaların referans olarak kabul etmiş olduğu bu belgede bulunan puan durumunuz, ileride ihtiyaç duyacağınız bankacılık ürünlerine başvuruda önem teşkil ettiğini hatırlatmak isteriz.

Sayfa içeriğinde belirtilen örnek bankalar, tutarlar, faiz oranları ve diğer bildirimler, bilgi paylaşımı amacıyla belirtilmiştir. Faiz, vade oranları ve diğer koşullar için ilgili bankalar değişiklik yapma ya da durdurma hakkına sahiptir. Bu kampanyalara başvuruda bulunacağınız sırada güncel bilgileri müşteri hizmetleri sunan personel aracılığıyla alabilir, ilgili koşullar hakkında detaylı şartlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz kuruluşa ait yerel şubeler ve müşteri hizmetleri telefon numaraları ile irtibata geçerek, en doğru ve güncel bilgileri edinebilirsiniz. Paylaşımlarımızın yararlı olduğunu düşünüyorsanız, lütfen sosyal medya ve diğer hesaplarınız aracılığıyla paylaşmayı unutmayınız. Yapacağınız tüm paylaşımların, ihtiyaç sahiplerine ulaşabileceğini hatırlatmak isteriz. Teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.