BonusFlaş İndir

BonusFlaş İndir

BonusFlaş indir: BonusFlaş genel anlamda akıllı telefon uygulaması olarak Apple (IOS) ve Google (Play Store) aracılığı ile Android kullanıcılarının hizmetine sunulmaktadır. Şu an için sadece Apple ve Android kullanıcıları bu uygulamada faydalanma şansına sahip olabilmektedir.

BonusFlaş Nasıl Ve Nereden İndirilir?

Apple kullanıcıları BonusFlaş uygulamasını telefonlarına indirmek için, aşağıda verilen adresi kullanarak ücretsiz olarak indirme şansına sahip olabilir.

Not: İndirme işlemi sırasında her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

  • https://itunes.apple.com/us/app/bonusflas/id994503642

Android kullanıcılarının BonusFlaş uygulamasını cep telefonlarına indirebilmesi için gerekli adres, aşağıda belirtilmiştir.

Not: İndirme işlemi için her hangi bir ücret talep edilmemektedir.

  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garanti.bonusapp

Önemli: Sayfa çapında verilmiş siteler ( play.google.com ve itune.apple.com) dışında, farklı siteler aracılığı ile indirilen uygulamalar risk teşkil edebilir.

Garanti-bonus-flas-indirGaranti Bankası BonusFlaş Mobil Uygulaması

BonusFlaş uygulamasını indirme işlemi sonrasında, adınıza tanımlı kredi kartınız ile bankacılık işlemlerinin neredeyse tamamını yapabilmeniz mümkün. Kredi kartınıza ait ekstre bilgileri, kart borcu, harcama detayları ve borç ödeme geçmişini öğrenme gibi aklınıza gelen bir çok işlemi anında yapabilirsiniz.

Garanti bankasının bonus kartlar için uygulamaya koymuş olduğu “Garanti BonusFlaş uygulaması“, akıllı cep telefonları için geliştirilmiş bir uygulamadır. Kredi kartı ile yapılacak bir çok bankacılık işlemi, ilk kez tek bir uygulama ile ile birleştirilmiştir. Bu uygulama ile birlikte bonus kredi kartı sahipleri hem tek noktadan kartlarını kontrol edebiliyor, hemde onlarca şifre yerine tek bir BonusFlaş Giriş Şifresi sahibi olabiliyor.

Bonusflash-indir

BonusFlaş İndir

Yukarıda adı geçen “Garanti Bankası BonusFlaş indirme” içerikli konuyu, tamamı ile bilgi paylaşımı amacı ile yayımlanmıştır. İlgili konu hakkında detaylı bilgi ve güncel halini görebilmeniz için, aşağıda gerekli adres bilgileri verilmiştir. Apple ya da Android işletim sistemleri için indirme işlemi yapacağınız zaman, İnternet kullanım hakkınızdan yararlanılır. Bu nedenle BonusFlaş indirme işlemi sırasında, İnternet sınırlarınızı kontrol ediniz.

http://www.bonusflas.com.tr/

BonusFlaşh indir uygulaması hakkında yapacağınız her türlü görüş ve önerileri, bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Ayrıca ilgili konu hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olmak için, BonusFlaş Garanti sayfamızı dikkatle okumanızı öneririz. Bizi takip etmeye devam ediniz. Kredibanka.org

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.