BonusFlaş Garanti Bankası

BonuFlaş Garanti Bankası

Son dönemde dikkat çekici özelliği ile ilgi çeken “BonusFlaş Garanti Bankası” mobil uygulaması, kartınıza ait her şeyi  (Kamoanyalar, borç ödeme, ekstre bilgileri vs.) Tek bir noktada topluyor! Bankacılık hizmeti alırken size hız, kontrol, güven ve çok daha avantajlı kampanyalar sunuyor.

Bonus-flashBonusFlaş Girişi

BonusFlaş uygulamasına giriş yapmak oldukça kolay bir işlem. T.C. kimlik numarası ve önceden belirlemiş olduğunuz parola ile giriş yaparak, tek bir platform üzerinden tek dokunuş ile Garanti bankası tüm kartlarınız için hazır kampanyalara katılabilir, borçlarınızı öder, kartınız ile alakalı her özelliğe ulaşabilirsiniz. Garanti bankası BonusFlaş uygulamasına, İnternet ve cep şubesi parolanızı kullanarak anında giriş yapabilirsiniz. Bu uygulamaları kullanmıyor ya da şifrelerinizi hatırlamıyorsanız, BonusFlaş Şifre Alma başlıklı yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

BonusFlaş Özellikleri

Kartlarınız ile ilgili işlemlerinizi günlük olarak kolayca takip edebilir, çok hızlı bir şekilde ekstre atlatabilir, hatta işlemlerinize özel ekstra taksitlendirme alabileceğiniz gibi, limit artırımına başvuru yapabilirsiniz.

Katılmış olduğunuz kampanyaları oldukça keyifli bir şekilde takip edebilir, kampanya süresince kaçıncı harcamada olduğunuzu izleme keyfini sürebilirsiniz.

BonusFlaş Garanti bankası mobil uygulama ile teklifler, hatırlatmalar ve bildirimler aracılığı ile kontrolün sizde olduğunu bilir, kartlarınız ile ilgili her şeyi tek bir yerde toplamış olursunuz.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz “Garanti bankası BonusFlaş uygulaması” adlı konumuzu, tamamı ile bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. İlgili konuda adı geçen şartlar ve koşullar banka tarafından belirlenir, tüm hakları saklıdır. Bu nedenle banka uygulama ve kampanyalar için değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca BonusFlaş uygulaması şifre öğrenme sistemini incelemek için, Garanti bankası kategorimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Garanti-bonus-flasKonu hakkında yapacağınız tüm görüş ve önerileriniz bizler için oldukça faydalı olacaktır. Lütfen yorum ve paylaşımlarınızı bizimle irtibata geçerek belirtiniz. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Ayrıca daha fazla bilgi almak için BonusFlaş garanti bankası sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Banka şubesine giderek ya da Alo garanti müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek, müşteri temsilcisine uygulama hakkında sorular sorabilirsiniz.

1 Comment

  1. meral

    15 Mayıs 2016 at 11:52

    BonusFlash Garanti bankası uygulaması çok güzel çok teşekkürler bilgiler için.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.