Bonus Kredi Kartları Yıllık Aidatları – 2016

Garanti Bonus Kredi Kartı Yıllık Kullanım Bedeli

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı hizmeti alan müşterilerine kaliteli bankacılık anlayışı ve bedavası en bol bonus hizmeti vermeye devam ediyor. Binlerce üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde harcaması en kolay Bonus Puan elde etmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı sahibi müşterilerine özel kampanyalar sunmaya devam etmektedir. Bonus Kart ile kampanya dahilindeki üye iş yerlerinde ekstra veya size özel olarak yapılandırılmış taksit imkanlarından faydalanırken Bonus puanlarınızı katlaya bilirsiniz. Ayrıca Bonus Kredi Kartı sahipleri Bonus üye iş yerlerinde Bonus Kart sahiplerine özel indirimlerden yaralana bilirler. Bonus Kredi Kartı Başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz. Garanti Bonus Kredi Kartı kullanımında banka müşterilerinden kart hizmetleri için yıllık bir ücret talep etmektedir. Halk arasında Kredi Kartı Aidatı olarak adlandırılan bu ücretler, banka tarafından her yıl kart sahibinden talep edilmektedir.

Bonus-Taksitli-Nakit-Avans

                            Garanti Bonus Kredi Kartı Aidat Ve Ücretleri

 • Garanti Bonus Kredi Kartı Yıllık Üyelik Aidatı: Azami tutar, 75.00 TL. BSMV dahildir.
 • Garanti Bonus Ek kart Yıllık Üyelik Kullanım Ücreti: Azami tutar, 37.50 TL BSMV dahildir.
 • Garanti Bonus Kart Yenileme Ücreti: Azami tutar, 9.00 TL. Ayrıca Garanti Bankası kartlarınız için bir takvim yılı içinde bir ya da iki kez çalınma veya kaybolma gibi nedenler ile yapılan yenilemelerde Kart Yenileme Ücreti alınmayacağı söyleniyor. Fakat 3. değişim ile birlikte yapılan her bir kart yenilemesi için kart müşterisine 9.00 TL Kredi Kartı Yenileme Ücreti yansıtılacağı söylenmektedir. (Ek kartlar da kart yenileme ücreti uygulamasına dahil olmaktadır).
 • Bonus Kredi Kartı Nakit Avans Ücretleri (Yurtdışında): Asgari tutar, 3.60 USD Asgari oran, % 3.5 Azami tutar, 3.60 USD Azami oran, % 3.5 – (3.60 USD veya 2.40 EUR) BSMV eklenmektedir.
 • Garanti Bonus Kart Limit Aşımı Faizi: Azami oran, % 2.02 KKDF ve BSMV eklenmektedir.
 • Garanti Bonus Kredi Kartı Alışveriş Faizi: azami oranı % 2.02 KKDF ve BSMV eklenir.
 • Bonus Kredi Kartı Nakit Avans Kullanma Faizi: Azami oranı %2.02 KKDF ve BSMV eklenir.
 • Bonus Kredi Kartı Gecikme Faizi: Azami oran, % 2.52 KKDF ve BSMV eklenmektedir.
 • Bonus Kart Nakit Avans Kullanma Faizi: (Yurtiçi ve Garanti Bankası ile Kullanımda) : Asgari tutar, 6.00 TL Asgari oran, % 3.5 Azami tutar, 6.00 TL Azami oran,% 3.5 BSMV eklenir. Ve oran + Tutar şeklinde uygulanmaktadır. – Nakit Avans Kullanım Ücreti (Yurtiçi ve Garanti Bankası Harici Kullanım) : Asgari tutar, 8.00 TL Asgari oran % 3.5 Azami tutar, 8.00 TL Azami oran, % 3.5 BSMV eklenir. Oran + Tutar olarak uygulanmaktadır.
 • Düzenli Ödeme Ücreti : Azami oran, % 2.02 KKDF ve BSMV dahildir.
 • Bonus Kredi Kartı ile Fatura Ödeme Talimatı Ücreti: Asgari tutar, 1.09 TL. – Azami oran, % 1.64 KKDF ve BSMV dahildir. Bonus Kredi Kartı Otomatik Fatura Ödeme Talimatları için ayrı faiz alınmaktadır.
 • Not: Yukarıda yayınlanmakta olan Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Yıllık Aidat Ve Ücretleri Ocak 2016 tarihlidir. Oranlarda yapılan değişiklikleri bankanız yardımı ile öğrenebilirsiniz.

1 Yorum

 1. Havva

  4 Ocak 2016 at 18:43

  Yıllık 75 liramı ödüyoruz bonus kredi kartı aidatı biz????? Yuh

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.