Bonus Kredi Kartı Yıllık Aidatı

Garanti bankası tarafından sunulan Bonus kredi kartlarının yıllık aidat ve komisyon tutarları belirtilmiştir! Aşağıda verilen ücretler hakkında merak ettiğiniz tüm soruları, en alta yorum olarak yazabilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartlarının Yıllık Aidatı ve Komisyon Tutarı

 • Garanti Bonus kredi kartlarının yıllık üyelik aidatı: Azami tutar, 75.00 TL. BSMV dahildir.
 • Garanti Bonus ek kart yıllık üyelik Kkullanım ücreti: Azami tutar, 37.50 TL BSMV dahildir.
 • Kart yenileme ücreti: Azami tutar, 9.00 TL. Ayrıca Garanti Bankası kartlarınız için bir takvim yılı içinde bir ya da iki kez çalınma veya kaybolma gibi nedenler ile yapılan yenilemelerde Kart Yenileme Ücreti alınmayacağı söyleniyor. Fakat 3. değişim ile birlikte yapılan her bir kart yenilemesi için kart müşterisine 9.00 TL Kredi Kartı Yenileme Ücreti yansıtılacağı söylenmektedir. (Ek kartlar da kart yenileme ücreti uygulamasına dahil olmaktadır).
 • Nakit avanslar için talep edilen tutar (Yurt dışında): Asgari tutar, 3.60 USD Asgari oran, % 3.5 Azami tutar, 3.60 USD Azami oran, % 3.5 – (3.60 USD veya 2.40 EUR) BSMV eklenmektedir.
 • Kart limitini aşım ücreti: Azami oran, % 2.02 KKDF ve BSMV eklenmektedir.
 • Alışveriş faiz oranları: azami oranı % 2.02 KKDF ve BSMV eklenir.
 • Nakit avans kullanım faiz oranı: Azami oranı %2.02 KKDF ve BSMV eklenir.
 • Gecikme faiz oranı: Azami oran, % 2.52 KKDF ve BSMV eklenmektedir.
 • Bonus kart nakit avans kullanım tutarı: (Yurtiçi ve Garanti Bankası ile Kullanımda) : Asgari tutar, 6.00 TL Asgari oran, % 3.5 Azami tutar, 6.00 TL Azami oran,% 3.5 BSMV eklenir. Ve oran + Tutar şeklinde uygulanmaktadır. – Nakit Avans Kullanım Ücreti (Yurtiçi ve Garanti Bankası Harici Kullanım) : Asgari tutar, 8.00 TL Asgari oran % 3.5 Azami tutar, 8.00 TL Azami oran, % 3.5 BSMV eklenir. Oran + Tutar olarak uygulanmaktadır.
 • Düzenli ödeme tutarı: Azami oran, % 2.02 KKDF ve BSMV dahildir.
 • Fatura ödeme talimatı verme tutarı: Asgari tutar, 1.09 TL. – Azami oran, % 1.64 KKDF ve BSMV dahildir. Bonus Kredi Kartı Otomatik Fatura Ödeme Talimatları için ayrı faiz alınmaktadır.

NOT: Yukarıda belirtmiş olduğumuz aidat veya tutarlar, 2016 yılına ait verilerdir. 2019 ve daha sonrası için, en alta yorum olarak işlem ücretini sorunuz. Garanti bankası, komisyon ve aidat tutarlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Verilen bilgiler, bankanın resmi yayın organları kaynak alınarak hazırlanmıştır ve istenildiği zaman kaldırılabilir.

Bankanın resmi sayfasına ulaşmak için bknz. Bu gibi diğer bilgilere anında ulaşabilmek için, bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Tüm sosyal medya araçlarına; kredibanka.org yazmanız yeterli olacaktır.

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.