Bonus Kredi Kartı Borç Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti bankası tarafından sunulan, özel avantajlar ve sürprizlerle dolu bir kredi kartı’dır. Zaten bu karta sahipsen ve “Bonus borcunu nasıl öğreneceğini” bilmiyorsan, aşağıda verilen bilgileri dikkatle inceleyebilirsin!

Garanti Bonus kredi kartı; hem çok harcama yapılan, hem de çok kazandıran bir kredi kartı olma özelliği taşımaktadır. Bu özelliği ile ülke çapında müthiş bir atak yaptı ve neredeyse ülkemizde ki kart kullanıcılarının %75’i, bankaların bonus özellikli kartlarını kullanmaktadır. Harcama yaptıkça kazandıran kredi kartları, artık her bankada bulunuyor. Fakat “kazanması en bol bonus” reklamları ile bu kartlar arasındaki en bol bonus puanı, garanti bankası tarafında veriliyor. Özellikle bankanın anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişler sonrası, harcamanıza göre çok iyi puanlar kazanabilirsiniz.

Bonus puanını öğren!

Kısaca konumuza dönecek olursak, yapmış olduğunuz harcamaları sürekli olarak takip etmelisiniz. Sonra borç batağına düştüm endişesi olmasın! Bonus kredi kartı borcu sorgulama işlemi yapabileceğiniz bir çok hizmet noktası var. Bu noktalar ile hızlı ve kolay bir şekilde, tüm “kredi kartı borcunu öğrenme” şansına sahipsiniz.

Bonus Kredi Kartı Borcu Nasıl Öğrenilir?

Belirtmiş olduğumuz gibi, bonus kredi kartına uygulanan “taksit ve borç hesap bakiyesini” anında, hemde şubeye gitmeden öğrenebilirsiniz. Bunların başında gelen en kolay ve en hızlı işlem noktası, bankaların “internet şubeleri” olmaktadır.

Bonus kredi kartının borcunu sorgulama işlemi yapmak için hemen “Garanti internet şubesine giriş” yapabilirsiniz. İnternet şubesin girdikten sonra “kartlarım” menüsüne bakınız. Bu menü üzerinden, tüm borç/bakiye bilgilerine, anındaulaşabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir işlem olması için lütfen kart numaranız dahil, hiç bir işlem bilginiz veya şifrenizi, banka personelleri dahil kimseye vermeyin.

Atmanız gereken adımları hizmet aldığınız bankanın İnternet bankacılığı sayfasında belirtilen menülere dikkatlice göz gezdirdikten sonra zaten gayet net ve açık bir şekilde göreceksiniz. İnternet bankacılığı hizmet noktası sizin onay vermediğiniz hiç bir işlemi tek başına gerçekleştiremez. Bu işlemler sırasında; müşteri hizmetleri ile yapmış olduğunuz telefon konuşmaları bile, kayıt altında tutulur. Bir şeylerin ters gittiğini düşündüğünüz anda telefonu kapatın ve doğru numarayı aradığınıza emin olabilirsiniz.

Ayrıca anında bonus kart borcumu öğrenmek için bankanın hizmet verdiği bir diğer yöntemi, yani “mobil bankacılık” hizmetini kullanabilirsiniz. Hizmet aldığınız bankanın size en yakın yerel şubesi veya ATM noktaları da size bu konuda yardımcı olacaktır.

Yukarıda anlatılan bu içerikle alakalı konu da aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız, alt yorum butonu yardımı ile sorularınızı detaylı bir şekilde sorunuz. Uzmanlarımız gerekli bilgilendirmeyi en kısa sürede yapma gayreti göstermeye çalışacaktır. Lütfen yandaki yıldızlar ile beğeninizi belirtiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.