Bonus American Express Ücretleri 2016

Garanti Bankası Bonus American Express Kredi Kartı

Bonus American Express Kredi Kartı Garanti Bankası A.Ş. Tarafından müşterilerine dünyanın her yerinde ayrıcalıklı ve kazançlı harcama yapmalarına olanak sağlamak amacı ile hazırlanmış bir Kredi Kartıdır. Garanti Bonus Amerikan Express Kredi Kartı ile dünyanın her yerinde yapacak olduğunuz alışverişlerinizde Bonus kazanırsınız. Evet yanlış duymadınız bu kredi kartı ile dünyanın neresinde olursanız olun, yapacağınız tüm alışverişler için harcama yaparken, aynı zamanda kazanma şansına da sahip oluyorsunuz. Ayrıca 250.000’den fazla Bonus program ortağı üye iş yerlerinde yapacağınız harcamalardan ekstra Bonus kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Bu harcamalarınız sonrasında biriken tüm Bonus puanlarınızı, Bonus program ortaklığındaki üye iş yerlerinde harcayarak bedava alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Alışverişlerinizi taksitlendirin ve ödemede yaşayacağınız rahatlığın tadını çıkarın. Acil paraya ihtiyacınız olursa, Bonus Amerikan Express Nakit Avans hizmeti ile sabit taksitler ve size uygun faiz oranları ile Anında Nakit Avans Çekebilirsiniz. Tüm ödemelerinizi Garanti İnternet Şubesi veya 444 0 333 Alo Garanti hizmetleri ile çok hızlı ve rahat yapabilirsiniz.

Bonus-Amerikan-Express-Kredi-Kartı

Garanti Bonus American Express Kredi Kartı Yıllık Aidat Ve Faiz Oranları

 •  Bonus Amerikan Express Kredi Kartı Alışveriş Faizi Oranı:Azami oran, % 2.02 KKDF ve BSMV eklenmektedir.
 • American Express Kartı Nakit Avans Faizi : Azami oran, % 2.02 KKDF ve BSMV eklenmektedir.
 • American Express Kartı Nakit Avans Faizi :(Yurtiçinde Garanti) : Asgari tutar, 6.00 TL – Asgari oran, % 3.5 – Azami tutar, 6.00 – TL Azami oran, % 3.5 BSMV eklenmektedir. Oran + Tutar olarak uygulanmaktadır.
 •  Bonus American Express Nakit Avans Ücreti (Yurtiçinde farklı bankadan) : Asgari tutar, 8.00 TL – Asgari oram, % 3.5 – Azami tutar, 8.00 TL – Azami oran, % 3.5 BSMV eklenir. Oran + Tutar şeklinde uygulanmaktadır.
 • Bonus American Express Nakit Avans Ücreti (Yurtdışında) : Asgari tutar, 3.60 – USD Asgari oran, % 3.5 – Azami tutar, 3.60 – USD Azami oran, % 3.5 – (3.60 USD veya 2.40 EUR) BSMV eklenmektedir.
 • Bonus American Express Kredi Kartı Limit Aşım Faiz Oranı : Azami oran, % 2.02 KKDF ve BSMV eklenmektedir.
 • Bonus American Express Kredi Kartı Yıllık Üyelik Aidatı : Azami tutar, 75.00 – USD BSMV dahildir.
 • Garanti Ek kart Yıllık Üyelik Aidatı: Azami tutar, 25.00 USD BSMV dahildir.
 • Bonus Amerikan Express Gecikme Faizi : Azami oran, % 2.52  KKDF ve BSMV eklenmektedir.
 • Bonus Amerikan Express Kart Yenileme Ücreti : Azami tutar, 9.00 TL. Amerikan Express kredi kartınız ile başınıza gelebilecek kayıp ve çalınma gibi durumlarda, bir takvim yılı içerisinde bir veya iki kez yapılan yenileme ücretleri alınmayacağı belirtilmektedir. Fakat yapılan üçüncü değişim ve sonrasında her bir kartın yenileme ücreti olarak; 9.00 lira yenileme ücreti yansıtılacağı bildirilmektedir. Yenileme uygulamasındaki bu şartlar ek kartlar içinde geçerlidir.
 • Bonus Amerikan Express Düzenli Ödeme Ücretleri: Azami oran, % 2.02 KKDF ve BSMV dahildir.
 • Bonus Amerikan Express Kredi Kartı ile Fatura Ödeme : Asgari tutar, 1.09 TL – Azami oran, % 1.64 KKDF ve BSMV dahildir. Otomatik Fatura Ödemelerinden faiz alınmaktadır.

Not: Yukarıda yapmış olduğumuz Bonus Amerikan Express Kredi Kartı Yıllık Aidat Ve Faiz Oranları 2016 Ocak 1 tarihli oranlar yer almakta ve değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen başvuru sırasında oranlara tekrar göz atınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.