Beyaz Eşya Kredisi

İhtiyaca Özel Kredi

Evini yenilemek isteyen ve yeni evlenecek olanların en çok ihtiyaç duyduğu “Beyaz Eşya Kredisi Kampanyası”, artık bir çok banka tarafından sunuluyor. Bankaların ihtiyaca özel kredi kampanyaları ile beyaz eşyalarınızı yenileyebilir, hatta tüm evinizi zevkinize göre yeni baştan dizayn edebilirsiniz. Bankalar tarafından sunulan Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyaları, ihtiyacınız olan beyaz eşyayı anında alabilmenize olanak tanıyor. Bu kampanyalara dahil olarak beyaz eşya mağazaları tarafından sunulan nakit alım avantajlarından yararlanabileceğiniz gibi, taksitli ödeme imkanına da sahip olursunuz.

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Aşağıda sizler için yapılan araştırmalar sonucu, güncel İhtiyaç Kredisi kampanyaları düzenleyen bankaların bir kaçı verilmiştir.

  • Akbank
  • Garanti Bankası
  • Finansbank
  • Vakıfbank
  • Aktif Bank

Yukarıda verilen örnek bankalar, ihtiyaca göre kredi kampanyaları düzenlemekte ve çok avantajlı faiz oranları sunmaktadır. Aşağıda sizler için verilen örnek kredi tablosu, Aktifbank N Kolay Kredisi olmaktadır. N Kolay krediye başvuru yapmadan önce, ilgili sayfamızı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Örnek Ödeme TablosuBeyaz-esya-kredisi

Yukarıda verilen örnek tablo, Aktif bank N Kolay kredi kampanyası kapsamı ile bankanın resmi İnternet sayfası kaynak alınarak yayımlanmıştır. Bu kampanyaya dahil olan katılımcıların ödeme yapabilecekleri bazı noktalar şu şekilde;

  • Aktifbank şubeleri
  • Aktifbank İnternet Şubesi’nden
  • Pttmatik’ler
  • Akbank ATM’leri
  • Vakıfbank ATM’leri

Bu ödeme yöntemlerinin yanı sıra, farklı bir banka hesabınız aracılığı ile para transferi (EFT) yaparak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca PTT şubelerini ve Pttmatik’leri, 2 TL masraf ödemesi yaparak kullanma şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. Detaylı bilgi için Aktifbank şubeleri, müşteri hizmetleri telefon numarası ya da resmi İnternet sitesine ulaşabilirsiniz.

Belirtmiş olduğumuz gibi Beyaz Eşya, mobilya, sağlık giderleri ve eğitim masrafları gibi daha bir çok ihtiyaca yönelik Bireysel ihtiyaç kredisi kampanyalarına başvuru yapabilirsiniz. Üstelik bu kredi tipine; uygun vade seçenekleri ve çok cazip ödeme koşullarıyla hemen sahip olabilirsiniz. Bu kampanyaları daha çok yeni evlenecek olanlar ve ev eşyasını artık kullanamayacak olanların kullanması, yapmış oldukları araştırmalara dayalı olmaktadır. Evinizi yenilemek için daha fazla beklemenize gerek yok! İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2016 başlıklı yazımızı inceleyerek ve bankaların Beyaz Eşya Kredisi Faiz Oranları’nı araştırarak hemen başvuru yapabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.