Bayramlık Kredi Kampanyaları

Bayramlık Kredi Kampanyaları

Bankalar tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda Bayramlık kredi kampanyaları düzenleniyor. Bir çoğu indirimli faiz oranları uygularken, bir çoğu da ödeme seçenekleri için çeşitli kolaylıklar sağlıyor. Türkiye Bankacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarının düzenlemiş olduğu Bayramlık Krediler hakkında bilgi almak için, sayfanın devamını dikkatle incelemenizi öneririz.

2016 Bayram Kredisi

Bayram Kredi Kampanyaları

Bayram Kredisi 2016

2016 Bayram Kredisi başlıklı yazımızda detaylıca bahsetmiş olduğumuz gibi, bu yılda önde gelen bankalar tarafından kampanyalar düzenlenmektedir. Nakit İhtiyacı olanların sıkça tercih ettiği Bayram Kredisi, 2016 yılının ilk bayramı ile oldukça hareketli araştırmalara sahne oldu. Örneğin Kurban Bayramı Kredisi talep edecek takipçilerimizin, ilgili sayfamızı gözden geçirmeleri faydalı olacaktır.

Türkiye’de bulunan dev bankalar tarafından sağlanan bu kampanyaları, kısa başlıklar altında açıklamak üzere konumuza devam ediyoruz.

Türkiye İş Bankası
“Türkiye İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi” sloganı ile bir çok müşterisini her yıl olduğu gibi bu yılda mutlu ediyor. İsbank azami tutar olarak 50.000 TL verirken, faiz oranları ise %1.27 ile %1.30 arasında farklılık gösterebiliyor. Banka tarafından sunulan bu ürün için, kefil ön şartı talep edilmiyor. Ayrıca İnternet şubesi, yerel şubeler, 0850 724 0 724 numaralı telefon şubesinden ya da İş Bankası Bankamatik’lerinden kolay ve hızlı bir şekilde “Başvuru” yapabilirsiniz.

Finansbank
Finansbank tarafından sağlanan bu kampanya ise, oldukça avantajlı görünüyor. %1.15’den başlayan faiz oranları ve avantajlı ödeme koşulları sunuluyor. Üstelik sadece T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus cüzdanı ve Gelir belgesi, başvuru için yeterli olabiliyor. Başvurunuzu; İnternet adresinde yer alan “Anında Başvur” butonuna, Cep Telefonu ile SMS ve her hangi bir Finansbank şubesine yapabilirsiniz.

Vakıfbank
Tıpkı isbank gibi “Vakıfbank’da geleneksel Bayram Kredisi” sloganı kullanarak, kampanyasını duyuruyor. 1.000 TL’den, 50.000 TL’ye kadar talep etme hakkına sahip olunurken, 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca %1.27’den başlayan faiz oranları ile kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler anında başvuru yapabilirsiniz.

Oldukça önemli olabileceğini düşündüğümüz bir diğer Vakıfbank kampanyası ise, “Bayrama Özel 0 km otomobil kredisi kampanyası” olmaktadır. Yine Vakıfbank tarafından sağlanan bu kampanya geri ödemelerini; 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, son taksiti balon ödemeli, 3 ayda bir ödeme imkanı ve değişken taksitli olarak yapabilirsiniz. %1.22 faiz oranı ile sağlanan bu kampanya için, 48 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz. Üstelik Hayat Sigortası zzorunluluğu ve kefil istenmiyor.

Bankalar

Bayram Kredisi Veren Bankalar başlıklı yazımızı okuyarak, diğer bankaları öğrenebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bahsetmiş olduğumuz kampanya, faiz oranları ve ödeme koşulları gibi diğer tüm şartlar için, ilgili bankalar değişiklik yapma ya da durdurma kararı almak hakkılarına sahiptir. Paylaşım amaçlı yazımız içerisinde bulunan bu kampanyalara ilişkin en doğru bilgileri, ilgili bankaların müşteri hizmetleri telefon numarası ya da şubelerine giderek alabilirsiniz. Ayrıca kampanyalar süreli olabileceği gibi, sürelerinin sonunda dolmuş olabilirler.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.