Bayramda Açık Bankalar

Bayramda Açık Bankalar

Arefe günü ya da bayram boyunca bankacılık işlemlerini sürdürmek isteyen banka müşterileri, “Bayramda Açık Bankalar” sorusunun cevabını arıyor. “Bayramda açık banka varmı?” sorunun cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

Arefe günü ve bayram boyunca bir çok yerel banka şubeleri kapalı olurken, açık olarak faaliyetlerini sürdürecek banka şubelerini aşağıda sizler için belirtmiş olacağız.

Bayramda Açık Banka Varmı?

Evet. Arefe günü dahil, Bayram haftası boyunca bir çok banka şubesi açık olacak ve bankacılık faaliyetlerini sürdürmeye devam edecektir. Örneğin Bayramda açık Garanti Bankası şubelerini görmek için, aşağıda verilen tabloya göz atabilirsiniz.

Garanti-bankasi-bayramda-acik-subeler

Yukarıda verilen tabloda görüldüğü üzere; bir çok bankanın AVM, Hava Limanı ve Gümrükler’de faaliyet gösteren şubeleri, Arefe günü ve bayram haftası boyunca bankacılık faaliyetlerini devam ettirecek. Hafta sonu açık bankalar yazımızı dikkatle okumanızı ve burada bahsedilen bazı bankalara ait şubelerin açık olacağını bilmenizi isteriz.

Bayramlar da açık bankalar içerikli yazımızı “Şeker Bayramı, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında açık bankalar varmı?” Sorusunu soran takipçilerimiz için paylaşmış olmaktayız. Bayramda Açık Banka şubeleri hakkında çok daha fazla bilgiye ulaşmak için, lütfen bizimle iletişime geçin ya da yorum bırakma seçeneğini kullanın. Ayrıca bu ve buna benzer diğer başlıklarımıza yapacağınız her türlü görüş ve önerilerinizi titizlikle inceliyor, takipçilerimiz ile anında paylaşıyoruz. Bu nedenle bizimle paylaşacağınız tüm bilgi ve birikimlerinizin, diğer konu okurlarına fayda sağlayacağını hatırlatmak isteriz.

Bayramda Kapanmayan Bankalar

  • Garanti bankası
  • Akbank
  • Finansbank
  • Halkbank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Vakıfbank
  • TEB
  • Denizbank

Yukarıda verilen bankaların açık şubelerini güncel olarak öğrenmek için, banka yerel şubelerine ya da müşteri hizmetleri telefon numaralarına müracaat edebilirsiniz. Gerekli tüm bilgiler müşteri temsilcileri tarafından sizlere sağlanacaktır.

Ayrıca “Bayramda Açık Bankalar 2016” içerikli yazımızı tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. Bu konu kredibanka.org ailesi ile ilişkilendirilemez ve sorumlu tutulamaz.

Son olarak bankalara yapacağınız kredi başvuruları öncesi, tavsiye edilen kredi notu ya da puanı sorgulama hizmeti almadan önce “Kredi Notu Öğrenme Kampanyası” başlıklı yazımızı dikkatle okumanızı ve sonrasında sorgulama hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.